reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Poronienie, plamienie

rybciax3

Fanka BB :)
Jestem w ciąży. Która się nie rozwija, z om 6+2 ale wczoraj na usg nic nie było. Jakieś dwie plamki, ale ani ciałko żółte ani nic. Nawet endo gorsze niż na usg 2 tygodnie temu. Dzisiaj robiłam betę i przyrosła w porównaniu do ostatniego o 7% wiec wiem ze nic z tego nie będzie już bo wynosi tylko 300. Dzisiaj zaczęłam plamić. Rano było mniej, ale teraz jest już więcej, wkładka do wymiany. Czy musze jechać do szpitala? Wizytę u mojej ginekolozki mam 05.01, a wolałabym poronic w ciszy w domu sama ze sobą. Nie włóczyć się po szpitalach. I iść do niej 05.01 i niech po prostu ona oceni i sprawdzi czy się wszystko oczyściło.

Doradźcie proszę co zrobić. To moja pierwsza ciąża, wiec nawet nie wiem na co się przygotować. Już nie daje sobie szans ze coś z tego będzie bo wiem, że nie.
Czy jest tu któraś która tez tak miała?

reklama

AnnMaDykes

Myśle, ze spokojnie możesz w zaciszu domowym czekać na rozwój wydarzeń. Z tego co piszesz wyglada na to ze znaczyła sie wszystko rozkręcać. Akurat 5.01 dobrze wypada, bo moze juz bedzie po wszystkim i Twój lekarz bedzie mógł ocenić sytuacje i powiedzieć co dalej. 3maj sie!

rybciax3

Myśle, ze spokojnie możesz w zaciszu domowym czekać na rozwój wydarzeń. Z tego co piszesz wyglada na to ze znaczyła sie wszystko rozkręcać. Akurat 5.01 dobrze wypada, bo moze juz bedzie po wszystkim i Twój lekarz bedzie mógł ocenić sytuacje i powiedzieć co dalej. 3maj sie!
cały czas przyjmowałam duphaston. Czy mam go brac jeszcze? Czy dać sobie spokoj już?
Jak sobie poradziłaś psychicznie z tym?

Fado123

Przykro mi ,ze tez to przechodzisz, jeżeli krwawisz ,to czekaj ,pewnie się oczyścisz, jak skończysz krwawic ,to wtedy do lekarza ,żeby sprawdzil czy wszystko ok

AnnMaDykes

cały czas przyjmowałam duphaston. Czy mam go brac jeszcze? Czy dać sobie spokoj już?
Jak sobie poradziłaś psychicznie z tym?
Myśle, ze możesz odstawić juz duphaston i czekać aż miesiączka sie rozhula. Jak sobie radziłam? Ciezko było, chyba sobie nie radziłam początkowo, ale pózniej wylałam trochę łez i postanowiłam ze będę walczyć do upadłego i dalej walczę.
🙂✊🏻 co Cię nie zabije, to Cię wzmocni!

Gosia903488

Jestem w ciąży. Która się nie rozwija, z om 6+2 ale wczoraj na usg nic nie było. Jakieś dwie plamki, ale ani ciałko żółte ani nic. Nawet endo gorsze niż na usg 2 tygodnie temu. Dzisiaj robiłam betę i przyrosła w porównaniu do ostatniego o 7% wiec wiem ze nic z tego nie będzie już bo wynosi tylko 300. Dzisiaj zaczęłam plamić. Rano było mniej, ale teraz jest już więcej, wkładka do wymiany. Czy musze jechać do szpitala? Wizytę u mojej ginekolozki mam 05.01, a wolałabym poronic w ciszy w domu sama ze sobą. Nie włóczyć się po szpitalach. I iść do niej 05.01 i niech po prostu ona oceni i sprawdzi czy się wszystko oczyściło.

Doradźcie proszę co zrobić. To moja pierwsza ciąża, wiec nawet nie wiem na co się przygotować. Już nie daje sobie szans ze coś z tego będzie bo wiem, że nie.
Czy jest tu któraś która tez tak miała?
Ja mam za sobą 3 starty w podobnym czasie, ostatnie puste jajo w 7/8 TC. Po każdym oczyściłam się sama, potem kontrola u ginekologa. Zachodziłam w każdą kolejną ciążę po 2 mcach od poprzedniej (owulacja tylko z 1 jajnika). Ja wymagałam wsparcia się kliniką niepłodności, ale ostatecznie ciąża nr 5 okazała się tą z dobrym zarodkiem.
Psychicznie przechodziłam to strasznie, miałam pomoc psychologa, w emocjach paleta barw.
Wiem, jak bardzo jest Tobie teraz ciężko. Strach, ból, frustracja, zawieszenie. Musisz to ze sobą przegadać. Czy chcesz starać się od razu, czy lepiej jest Tobie zaczekać i odpocząć. Tutaj każda emocja jest dozwolona, ochłoniesz, czas -jak zawsze- pomoże ❤️.

reklama

Magdusia88

Hej, przykro mi ze Cie to spotkalo.
Ja ronilam w domu, wzięłam ibuprom i oglądalam seriale.
Nie bolało, dostałam normalny okres. Będzie dobrze!

Do góry