reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie - pobyt w szpitalu, ile?

reklama
Drogie,
mnie w środę (29.04) rano o 10:00 szpital przyjął z rozpoczetym ronieniem (we wtorek potworne bóle/skurcze), krwawienie. O 13:00 USG podano mi tabletki doustne na dalsze ronienie g. 13:30, 22:00 i 06:00. Noc w szpitalu, kolejne badanie USG po obchodzie, okolo 09:00. Macica jednak do końca sie nie oczyscila, choć niewiele brakowało, ordynator zdecydował o zabiegu. O 10:00 zabieg, trwał nie wiecej niż 10 min. O 12:00 dostałam pierwszy posiłek tego dnia i o 14:30 otrzymałam wypis.
Czuje się fizycznie ok, nie mam krwawienia, ledwo mini plamienie raz w ciągu dnia.
Jedynie uczucie ciągnięcia w brzuchu i dzis o męczą mnie wzdecia(!).
Chciałam Was spytać czy czułyscie bol po zabiegu na drugi dzien, czy takie ciągnięcie, czy coś innego? Jak długo?
Po pierwszym zabiegu w 8 tyg miałam większe krwawienie po ale mniejsze bóle brzucha. A po zabiegu po 12 tyg było odwrotnie. Małe krwawienie za to brzuch bolał ale to normalne bo musi wszystko do siebie wrócić.
 
reklama
Po pierwszym zabiegu w 8 tyg miałam większe krwawienie po ale mniejsze bóle brzucha. A po zabiegu po 12 tyg było odwrotnie. Małe krwawienie za to brzuch bolał ale to normalne bo musi wszystko do siebie wrócić.
Ślicznie dziękuję za odpowiedź.
Mam też dziwne wrażenie, dyskomfort przy sikaniu, taki jakis skurcz do środka, czy to też nic niepokojacego?
 
Do góry