reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORONIENIE W 9 TYG jakie dokumenty

reklama
cześć dziewczyny o naszych uprawnieniach też dowiedziałam się dopiero z forum po tygodniu od mojej straty zadzwonił do mnie pracodawca że mam takie prawo i czy nie chce z niego skorzystać [są jeszcze porządni ludzie]więc wybrałam się do szpitala aby uzyskać zaświadczenie niechętnie ale udało mi się dostać następnie poszłam do usc i tam pani kierownik pomogła napisać mi oświadczenie iż nie wiedziałam że mi się takie prawa należą i wystawiła akt urodzenia mojego aniołka doszłam do wniosku że wystarczy tylko trochę dobrej woli ze strony urzędnika a wszystko można załatwić pozdrawiam
 
Mi też nic nie było wiadomo o pochówku dziecka,gdy się poroni, ja poroniłam w 3,5 miesiąca ciąży to już było trochę, wogóle obsługa w szpitalu przy kobietach które poraniają jest okropna, ja nie wiem oni są bez serca tak bez uczucia mówią o takich rzeczach i gadają nie ma się czym martwić tylko, dziewczyna z łóżka obok miała łyżeczkowanie robione na żywca, bo nie było lekarza i w dodatku pielęgniarki jej robiły, ja nie wiem, czy to jakieś średniowiecze, ona się darła w niebo głosy, wszystko widziała, wróciła to mało nie zemdlała i wymiotowała nawet nikt nie przyszedł ją odprowadzić, a póżniej dali jej leki nasenne. Ja też męczyła się bardzo długo i czekałam tylko mnie krwawienie i ból jak z cebra zastało rano, mdlałam i miałam gorączke więc w końcu doczekałam się łyżeczkowania i całę szczęśćie pod narkozą. Ja bym zaskarżyła na jej miejscu szpital o takie coś. A wogóle jak poszłam powiedzieć, że koleżanka krwawi już i płacze z bólu, to pielęgniarki musiały oglądnąć swój serial i przyszły po 40 min!!!
 
Do góry