reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Aniusia38

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
88
Hej dziewczyny muszę napisać tutaj bo nie daje rady .Wczoraj byliśmy z mężem na wizycie kontrolnej i okazało się że serduszko nie bije zatrzymało się na 7tygodniu. Jestem załamana i nie mogę w to uwierzyć bo mamy już syna prawie 2 latka a tu kolejna ciąża i niestety nie będzie rodzeństwa.Nie wiem co myśleć
 
reklama
reklama
Bardzo Ci współczuję... ja miałam nadzieję, że będzie wszystko dobrze do pójścia do szpitala... tam nadzieja mi zniknęła... moje male serduszko zatrzymalo sie w 9tc... potem drugie 5tc i obecnie noszę trzecie ktore ma 8tc , lecz niewiem co będzie dalej.... Zaczynam bardzo doceniać to, ze mam koło siebie 3 letnią córeczkę. Życzę Wam dużo siły i zdrówka. Wszystko sie poukłada tylko trzeba troszkę czasu...
 
Bardzo Ci współczuję... ja miałam nadzieję, że będzie wszystko dobrze do pójścia do szpitala... tam nadzieja mi zniknęła... moje male serduszko zatrzymalo sie w 9tc... potem drugie 5tc i obecnie noszę trzecie ktore ma 8tc , lecz niewiem co będzie dalej.... Zaczynam bardzo doceniać to, ze mam koło siebie 3 letnią córeczkę. Życzę Wam dużo siły i zdrówka. Wszystko sie poukłada tylko trzeba troszkę czasu...
Trzymam kciuki żeby się Tobie udalo i spokojnie donosiła ciążę.Ja mam prawie 2 letniego syna i dzięki nie mu mam dla kogo żyć
 
Trzymam kciuki żeby się Tobie udalo i spokojnie donosiła ciążę.Ja mam prawie 2 letniego syna 8 dzięki nie mu mam dla kogo żyć
właśnie musimy się tym cieszyć co mamy... nie które z nas niestety nie mogą mieć wcale dzieci... Wiem, że strata jest straszna okropna i nie da sie jej opisać, ale wszystko będzie dobrze... jeszcze dasz rodzeństwo swojemu synkowi... ściskam Cię mocno
 
właśnie musimy się tym cieszyć co mamy... nie które z nas niestety nie mogą mieć wcale dzieci... Wiem, że strata jest straszna okropna i nie da sie jej opisać, ale wszystko będzie dobrze... jeszcze dasz rodzeństwo swojemu synkowi... ściskam Cię mocno
Dziękuję za słowa wsparcia akurat tego najbardziej teraz potrzebuje .Mam nadzieję że uda mi się kolejną ciążę donosić A ty pisz jak maleństwo się rozwija Trzymaj sie
 
reklama
Do góry