reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Poronienie

Aniusia38

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny muszę napisać tutaj bo nie daje rady .Wczoraj byliśmy z mężem na wizycie kontrolnej i okazało się że serduszko nie bije zatrzymało się na 7tygodniu. Jestem załamana i nie mogę w to uwierzyć bo mamy już syna prawie 2 latka a tu kolejna ciąża i niestety nie będzie rodzeństwa.Nie wiem co myśleć

reklama
reklama

Aniusia38

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Trzymaj się jakoś
Ja wczoraj dzwoniłam do kliniki żeby mi przedłużyli zwolnienie jeszcze na tydzień. Fizycznie dobrze się czuję ale jeszcze nie jestem gotowa na powrót do pracy
Nie dziwię się ja też pewnie przedłużę zwolnienie narazie dostałam do 15

Joaszka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie gin mówil ze zazwyczaj dają inny ale jak powiedziałam że karmię piersią to wpisał taki po którym można karmić

reklama
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry