reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Poronienie

Aniusia38

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny muszę napisać tutaj bo nie daje rady .Wczoraj byliśmy z mężem na wizycie kontrolnej i okazało się że serduszko nie bije zatrzymało się na 7tygodniu. Jestem załamana i nie mogę w to uwierzyć bo mamy już syna prawie 2 latka a tu kolejna ciąża i niestety nie będzie rodzeństwa.Nie wiem co myśleć

reklama

Ewoka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja miałam zakażenie po łyżeczkowaniu... 3 miesiące na silnych antybiotykach :/ Później 7 lat nie mogłam zajść w ciążę, lekarze wiązali to wszystko ze sobą.
Dziewczyny super, że u was wszystko ok. U mnie znowuż dzisiaj gorzej. Eh...
A co się dzieje że gorzej ?

Ewoka

Rozwiązania
0
Ja miałam zakażenie po łyżeczkowaniu... 3 miesiące na silnych antybiotykach :/ Później 7 lat nie mogłam zajść w ciążę, lekarze wiązali to wszystko ze sobą.
Dziewczyny super, że u was wszystko ok. U mnie znowuż dzisiaj gorzej. Eh...
A jak to zakażenie się objawialo? Czy dopiero na kontrolnej wizycie usg wyszło?

miniaszka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
A jak to zakażenie się objawialo? Czy dopiero na kontrolnej wizycie usg wyszło?
Nie przestawałam krwawić po łyżeczkowaniu, nie goiło się, a w końcu pojawiła się gorączka i ogólnie bardzo złe samopoczucie. Wtedy stwierdzili, że zaraziłam się gronkowcem złocistym.

Ewoka

Rozwiązania
0
Nie przestawałam krwawić po łyżeczkowaniu, nie goiło się, a w końcu pojawiła się gorączka i ogólnie bardzo złe samopoczucie. Wtedy stwierdzili, że zaraziłam się gronkowcem złocistym.
To współczuję. Ale już się wyleczylas i jest wszystko ok ?

A tak na marginesie, jak krwawilyscie po lyzeczkowaniu i ile to trwało? Bolało was coś?

Joaszka

Rozwiązania
0
To współczuję. Ale już się wyleczylas i jest wszystko ok ?

A tak na marginesie, jak krwawilyscie po lyzeczkowaniu i ile to trwało? Bolało was coś?
ja nie krwawiwiłam wcale. tylko delikatnie plamiłam ok.3 dni. Potem spokój a dziś jakieś taki czasem delikatnie zabarwiony śluz...(10 dni po)
Nic mnie nie boli. Lekarz wpisał ketonal ale nie musiałam brać ani razu...

reklama

LauraH

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny.
Czy zdarzyło sie którejś poronic pomimo brania heparyny w ciazy?
Jestem po trzech stratach, obecnie w 6tc3dn, wczoraj plamilam i pojechałam na SOR. Oczywiście lekarz stwierdził ze panikuje i wszystko jest Ok, ze wczesna ciaza i serce jeszcze może nie bić- zostałam wysłana do domu, mam brać duphatson, neoparin,acard, kwas i witaminy jak do tej pory i czekam na wizytę do 18ego u swojej ginekolog. Dzisiaj zauważyłam brak bolesności piersi, czuje sie tak jakbym już w tej ciazy nie była, jakieś mam przeczucie ze chyba nic z tego nie będzie, za każdym razem kiedy miałam ciaze obumarła (9tc,12tc,17tc) czułam sie tak samo jak dzisiaj. Czy to możliwe ze dziecko przestało sie rozwijać, lekarz mnie zlekceważył po raz kolejny i mimo tych wszystkich leków w najbliższym czasie zacznę krwawić...
nie chce panikować, ale mam taką czujkę...
nie wiem co mam robić, na sor nie mam po co jechać „bo krew po nogach nie cieknie” - nawet już nie plamie, do wizyty jeszcze został tydzień... czy mam tak czekać? Co o tym myślicie? Czy jest jakaś dziewczyna, która poroniła przy braniu heparyny?

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry