reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Aniusia38

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
88
Hej dziewczyny muszę napisać tutaj bo nie daje rady .Wczoraj byliśmy z mężem na wizycie kontrolnej i okazało się że serduszko nie bije zatrzymało się na 7tygodniu. Jestem załamana i nie mogę w to uwierzyć bo mamy już syna prawie 2 latka a tu kolejna ciąża i niestety nie będzie rodzeństwa.Nie wiem co myśleć
 
reklama
reklama
Ja się dobrze czuje, wiadomo przykro mi jest że tak to sie skończyło A nie inaczej, ale ja się nie załamuje, może to nie był nasz czas. Może w następnym roku się uda. Mąż bardzo mnie wspiera i zajmuje się wszystkim bym ja odpoczywala(zalecenie lekarza by robić jak najmniej i się nie przemeczac ), czekam aż będę mogła normalnie funkcjonować by odciążyć meza. A jest wspaniały, nie narzeka ani nic, chce tylko żeby mi się wszystko ładnie zagoilo i nic się nie stało mi. Jest naprawdę cudowny.
 
Ja się dobrze czuje, wiadomo przykro mi jest że tak to sie skończyło A nie inaczej, ale ja się nie załamuje, może to nie był nasz czas. Może w następnym roku się uda. Mąż bardzo mnie wspiera i zajmuje się wszystkim bym ja odpoczywala(zalecenie lekarza by robić jak najmniej i się nie przemeczac ), czekam aż będę mogła normalnie funkcjonować by odciążyć meza. A jest wspaniały, nie narzeka ani nic, chce tylko żeby mi się wszystko ładnie zagoilo i nic się nie stało mi. Jest naprawdę cudowny.
To dobrze masz mój niestety aż taki wrażliwy nie jest muszę mu wszytko tłumaczyć nawet dziś musiała mu powiedzieć żeby poszedł na 8 do pracy i zawiozl młodego do żłobka i odebrał żebym ja spokojnie dziś jeszcze sobie odpoczęła.
 
reklama
Ten antybiotyk to tak profilaktycznie zawsze dają w razie w. jest niewielkie ale jednak ryzyko zakażenia po łyżeczkowaniu
Ja miałam zakażenie po łyżeczkowaniu... 3 miesiące na silnych antybiotykach :/ Później 7 lat nie mogłam zajść w ciążę, lekarze wiązali to wszystko ze sobą.
Dziewczyny super, że u was wszystko ok. U mnie znowuż dzisiaj gorzej. Eh...
 
Do góry