reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Dołączył(a)
6 Listopad 2023
Postów
1
Witam ,jestem w 8vtygidniu viazy ,dzisiaj zaczęłam plamić na brązowo, pojechałam do szpitala tam zbadał mnie lekarz 3 min i powiedział że nam odstawić leki i w środę będzie poronienie,nawet nie zapytał czy na cis choruje a mam policysttczbe jajniki,pokaże wam zdjęciach,jutro może uda mi się spotkać że swoim lekarzem.1 zdhevue jest z orzed 2 tygodni a drugie z dzisiaj wieczorem,czy rzeczywiście coś Sue dzieje? Nie odstawiłam leków,teraz nie plamie.
 

Załączniki

  • received_1396161801324063.jpeg
    received_1396161801324063.jpeg
    127,2 KB · Wyświetleń: 269
  • received_328440249792576.jpeg
    received_328440249792576.jpeg
    137,9 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Witam ,jestem w 8vtygidniu viazy ,dzisiaj zaczęłam plamić na brązowo, pojechałam do szpitala tam zbadał mnie lekarz 3 min i powiedział że nam odstawić leki i w środę będzie poronienie,nawet nie zapytał czy na cis choruje a mam policysttczbe jajniki,pokaże wam zdjęciach,jutro może uda mi się spotkać że swoim lekarzem.1 zdhevue jest z orzed 2 tygodni a drugie z dzisiaj wieczorem,czy rzeczywiście coś Sue dzieje? Nie odstawiłam leków,teraz nie plamie.
Nie da się określic, kiedy będzie poronienie. Poczekaj na swojego lekarza.
 
Do góry