reklama

Pościel dla dzieci

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez lopezhot, 3 Luty 2010.

1. lopezhot

lopezhot Początkująca w BB

Witam, mam rocznego dzieciaka, chciałabym aby miało zapewniony jak najlepszy sen. Jaką pościel polecacie dla takiego malucha ?? Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie ?? Wiem, że poduszka jest bardzo ważna. Co polecacie ?? dzięki z góry z odpowiedź.

2. Ania007

Ania007 Zaciekawiona BB

Lopezhot wydaje mi się,że to kwestia gustu. Ja mam na zmaiane 3 komplety poscieli bawełnianej ,bo staram się co mies. co dwa prać żeby maluszek miał swieżą podusie i kołderke. Są to zestawy z carrefora i od przyszłej szwagrierki, bo ceny pościeli w internecie czy sklepie dla dziecka są niestety niebotyczne. Staś ma tez już płaską podusie do której sie tuli.;-)

3. reklama
  4. Conservatist

Conservatist Początkująca w BB

U mnie nie miało to większego znaczenia - mały i tak się rozkopuje, nawet spod najcieńszego kocyka, a poduszka natychmiast wędruje w kąt. Natomiast oczywiście jest prześcieradełko, bawełniane, takie nie-śliskie tylko bardziej puchate i miłe w dotyku.

5. bajkamajka

bajkamajka Zaciekawiona BB

Również zwróciłabym uwagę przede wszystkim na materiał. Bawełna jest najlepszym rozwiązaniem. W internecie można znaleźć sklepy z bawełnianymi, ładnymi i niedrogimi pościelami. Na allegro sporo osób się wystawia.

6. Santana

Santana Początkująca w BB

Im bardziej kolorowa tym szybciej zagonisz dziecko do łóżka :) Bardzo ładną widziałam na portalu aukcjusz.pl i maja tam kilka wariantów kolorystycznych
    Pościel do wózka obłoczki niebieskie

Naistotniejsza kwestia to wczym będziesz ją prała, używaj delikatnych środków (płyny lepsze niż proszki)

7. Jelly

Jelly Zaciekawiona BB

A ja bardzo miło wspominam krochmaloną i pachnącą pościel z dzieciństwa :) Teraz wszystko robi się takie super mięciutkie a nie tak jak kiedyś. No cóż takie czasy :) Ale faktycznie, najlepsze byłyby chyba jakieś kolorowe poszewki.

8. zuzika

zuzika Aktywna w BB

My mieliśmy poszewki bawełniane, wypełnienie hipoalergiczne, materac gryka-kokos, to w łóżeczku a później w dużym łóżku materac z gąbki ale takiej twardszej a reszta jak wyżej tylko w większej wersji ;) no i oczywiście żeby było miło i kolorowo wszystko to w ulubione postaci z bajek i małe jaśki tez kolorowe i miłe żeby raźniej było ;)

9. layryn

layryn Aktywna w BB

O tak krochmalona, świeża zakładana przez mamusie. Wskakiwało się do niej po kąpieli. Najważniejszy materiał, jeśli są mocne kolory w oógle dużo kolorów to zwróć uwagę na barwniki.

10. reklama
  11. ironia

ironia Mamusia Benia

layryn - o matko ale mi się przypomniały stare czasy białych pościeli ;) my mamy wszystkie pościele dla benka kolorowe ale coraz częściej marzy mi się po prostu biała czysta pościel :) ale to pewnie dla nas bo mały by ją zabrudził raz dwa :)

póki co kupiłam bardzo fajną w ikei z samochodzikami i zastanawiam się nad angry birds taką jak tu z hippo f3c9afb8d34968db68cf3e1cf5e255d4.jpg wygląda obłędnie a młody już zaczyna czaić o co chodzi w angry birds :)

Poleć forum