reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pościel dla dzieci

Dołączył(a)
3 Luty 2010
Postów
1
Witam, mam rocznego dzieciaka, chciałabym aby miało zapewniony jak najlepszy sen. Jaką pościel polecacie dla takiego malucha ?? Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie ?? Wiem, że poduszka jest bardzo ważna. Co polecacie ?? dzięki z góry z odpowiedź.
 
reklama
Lopezhot wydaje mi się,że to kwestia gustu. Ja mam na zmaiane 3 komplety poscieli bawełnianej ,bo staram się co mies. co dwa prać żeby maluszek miał swieżą podusie i kołderke. Są to zestawy z carrefora i od przyszłej szwagrierki, bo ceny pościeli w internecie czy sklepie dla dziecka są niestety niebotyczne. Staś ma tez już płaską podusie do której sie tuli.;-)
 
U mnie nie miało to większego znaczenia - mały i tak się rozkopuje, nawet spod najcieńszego kocyka, a poduszka natychmiast wędruje w kąt. Natomiast oczywiście jest prześcieradełko, bawełniane, takie nie-śliskie tylko bardziej puchate i miłe w dotyku.
 
Również zwróciłabym uwagę przede wszystkim na materiał. Bawełna jest najlepszym rozwiązaniem. W internecie można znaleźć sklepy z bawełnianymi, ładnymi i niedrogimi pościelami. Na allegro sporo osób się wystawia.
 
A ja bardzo miło wspominam krochmaloną i pachnącą pościel z dzieciństwa :) Teraz wszystko robi się takie super mięciutkie a nie tak jak kiedyś. No cóż takie czasy :) Ale faktycznie, najlepsze byłyby chyba jakieś kolorowe poszewki.
 
My mieliśmy poszewki bawełniane, wypełnienie hipoalergiczne, materac gryka-kokos, to w łóżeczku a później w dużym łóżku materac z gąbki ale takiej twardszej a reszta jak wyżej tylko w większej wersji ;) no i oczywiście żeby było miło i kolorowo wszystko to w ulubione postaci z bajek i małe jaśki tez kolorowe i miłe żeby raźniej było ;)
 
O tak krochmalona, świeża zakładana przez mamusie. Wskakiwało się do niej po kąpieli. Najważniejszy materiał, jeśli są mocne kolory w oógle dużo kolorów to zwróć uwagę na barwniki.
 
layryn - o matko ale mi się przypomniały stare czasy białych pościeli ;) my mamy wszystkie pościele dla benka kolorowe ale coraz częściej marzy mi się po prostu biała czysta pościel :) ale to pewnie dla nas bo mały by ją zabrudził raz dwa :)

póki co kupiłam bardzo fajną w ikei z samochodzikami i zastanawiam się nad angry birds taką jak tu z hippo f3c9afb8d34968db68cf3e1cf5e255d4.jpgwygląda obłędnie a młody już zaczyna czaić o co chodzi w angry birds :)
 

Załączniki

  • f3c9afb8d34968db68cf3e1cf5e255d4.jpg
    f3c9afb8d34968db68cf3e1cf5e255d4.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 213
reklama
Do góry