reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postęp w rozwoju u dzieci urodzonych w styczniu 2009

Je tak sobie:-:)-( Jakiś niecały miesiąc temu miała gorączkę 3 dniową i od tego czasu je mniej chętnie niż wcześniej, nie wiem dlaczego.. staram się jej dawać więcej wody, ale jak za bardzo ją oszukuje to jej nie smakuje i marudzi :-D

A co do jedzenia to wypija mleka gdzieś 5-6 raz po ok 130ml w tym też 1 raz kaszkę ( wcześniej piła 180ml) ale jakoś przestało jej smakować, może powinnam zmienić firmę mleka :confused::confused: zupkę je różnie, czasem więcej czasem mniej, no i jakieś owocki, bułeczki, churpki kukurydziane , tak żeby wogóle jadła :-):-) no ale energi to jej nie brakuje, ma jej aż za dużo :-):-):-)

AAaaa i mam jeszcze jedno pytanie. Nazbierałam dzisiaj piękych malinek z działeczki i czy mogę podawać je w całości czy lepiej zmielić??
 
reklama
no to chyba sporo je :-) a z malinkami to nie wiem, ja bym rozgniotła troche... chociaż w sumie jak sobie z chrupkami radzi, to z malinkami też da sobie radę ;-)
 
No to mleko tylko tak słabo, bo jak zjada 5 razy tak po 130 ml to to jest dziennie 650 ml... czsami zdaża się, że mniej..

No własnie Amelka zdecydowanie woli jedzonko w całości :-):-) sczególnie jak sama sobie coś trzyma i je :-D:-D Także raczej malinkami chyba nie powinna się zakrztusić:confused:



Dziękuje Wam za odpowiedzi ;-)
 
Mój mały to chyba z 0,5 l wypija dziennie, pije wszystko: wodę, soczki, herbatki ... Dobrze, że ma jeszcze miejsce na jedzonko :-)
 
No to chyba nie daję za dużo picia :-):-):-)

Opanowałyśmy dzisiaj robienie brawo, tylko pa pa coś zapomniała jak się robi :confused::-):-):-)
 
Ojjj... dobrze macie z tymi dzieciaczkami, że tak ładnie piją :tak:
Alicja - jak malinki? zjedzone ? ale mi apetytu narobiłas ;-)

a u nas w końcu drugi ząbek się pokazał :-D
 
izkab Malinki dobrze :D:D troszke się krzywiła, ale zjadła parę :-):-)
Gratuluje drugiego ząbka:-D:-D:-D
U Amelki ząbek dopiero się wybił przez dziąsełko, narazie maleńki;-)
 
Amelka nosi rozmiar 68, niektóre ciuszki mam na 74, ale mieście się jesze również w ubranka w przedziale od 3-6 miesięcy :-D malutko mi urosła od ostatniego czasu, ale pytałam się lekarki czy nie zamało przytyła, a ona powiedziała, że nie ma się czym martwić, poprostu jest drobna, także narazie się nie przejmuje, jutro idę na wizytę do przychodni także zobaczymy czy coś się zmieniło..



 
No to Amelka rzeczywiście szczypiorek jest :-) moja Karola powoli wyrasta z 74, niektóre już 80 nosi :confused:
no i smak ma chyba po tacie swoim :baffled: wszystko co zielone jest beeee.... szpinaku nie chciala, a wczoraj urządziła płacz przy daniu z koperkiem, a była głodna, bo jak jej dałam inne danie, to zjadła całe :confused:
wasze dzieci też reagują teraz płaczem na obcych? dzisiaj jakaś pani do Karolki zagadała, a maluda w ryk :szok: do swojej dawno nie widzianej cioci też nie chciała iść - też ryk ...
 
reklama
Moja czasem płacze, ale rzadko.. :-):-) Ale jak ktoś nieznajomy weźmie ją na ręce to obraca się w moją stronę i wyciąga rączki, żebym ją wzieła :-D:-D a co do koperku, to moja zaś uwielbiaa :-)

Ile razy ( tak mniej więcej ) wasze dzieciaczki śpią jeszcze w ciągu dnia i jak długo ??
 
Do góry