reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Moj Tata zwinal dzis sobie jakis bialy papierek w rulonik... No i Zuzia koniecznie chciala go dostac. :-p Wiec Jej dal,a Moja Kochana Coreczka poszla sobie i stanela przy drzwiach balkonowych,spojrzala na rulonik,wlozyla go do buzi i zrobila "fu fu" !!! :szok: :szok: :szok:
Myslalam,ze z wrazenia wyskocze z siebie i stane obok,hahaha! :-D :-D :-D
Moj Tata pali,no i robi to zawsze na balkonie. ;-) A Zuzia jest na tyle sprytna,ze go podpatrzyla i zaczela nasladowac... :sorry2: Masakra. :-D :-D :-D
 
reklama
To ładnych postępów się Zuzia naucyzła.:szok:;-)
Pati jak zobaczy na mini mini misia na dole ekranu mówi -isio-.W kółko powtarza tata i nie.Mama to ja juz kawał czasu nie słyszałam.Jak ją poproszę sprząta po sobie razem ze mną,pomagam jej.Jak słyszy jakąś piosenke i siedzi, podnosi lewą rękę i zaczyna nią machać jakby tańczyła.
 
A Zuzia juz od jakiegos dluzszego czasu,zamiast mowic "Baba" na moja Mame,mowi "Ala" - po imieniu. :sorry2: :-D :-p Bo "Baba",to jest dla Niej wylcznie Prababcia. :-p :sorry2:
 
Fajnie :-D z tą Alą :tak:, mój Misiałek nie wie jeszcze, że Babcia to Ania, ale ma koleżankę Anię 2 miesiące starszą, czesto się razem bawią i Misiałek mówi na nią "Niania" :-D
Nauczył się ostatnio coraz łaniej spiewać, jak leci jakas melodia to mały chodzi i nuci sobie pod noskiem "lalalalalala", pieknie i wyraźnie mówi "NIE", teraz wszystko jest "nie", np.: pytam "Masz kupke" a mały "NIE" i ucieka, a za nim ciagnie sie smrodek:-D:-);-):tak:

Z dnia na dzień jest coraz rozkoszniejszy i mądrzejszy, ja mam chyba kompletnego bzika na jego punkcie :zawstydzona/y::-p:sorry2:

Mówi też wyraźnie "brum brum", sam je łyżeczką i to dosyć "czysto", stara się trafic do buźki i nie kruszy za bardzo :tak:

No i wczoraj nauczył się włazić na wersalke, kanapę tudzież wszystkie inne tej wysokości przedmioty:no: a tak się cieszyłam, że tak długo nie próbował, teraz to juz nie można go spuscic z okna na 10 sekund bo zaraz włazi na kanapę, czy fotel :szok:
 
Patrysia jak tylko usłyszy że ktos wchodzi do mieszkania mówi Cześć.Słowo Nie też jej bardzo ładnie wychodzi. Jak się na nią krzyknie podejdzie i zrobi osobie krzyczącej Cacy tz.pogłaska po policzku i się uśmiechnie.Jak leciała bajka w telewizji ona powiedziała Baja.Pokazałam jej zdjecie z Januszem,ona dotkneła zdjęcia i powiedziała Tata.Poznaje juz osoby.Ogólnie mężczyz sie troche wstydzi.zwiesi głowe na dół ale oczkami patrzy do góry.:-D
 
Igorek też mówi coraz więcej:tak: fajnie wychodzi mu słowo jajko -mówi jojko:-D Mama słyszę nonstop:szok: aż mam alergię , bo w nocy też woła mama:nerd:Wszystko rozumie , straszny cwaniaczek z niego a jak na niego nakrzyczę to zasłania buzię rączkami i patrzy na mnie przez palce :-D
 
Zuzia wczoraj wylamala szczebelek w lozeczku! :cool2: :szok: :szok: No i od razu skumala,ze mozna ta dziura wchodzic i wychodzic. :-p :-D :sorry2: :-D

Poza tym,dzis wlozyla swojego ulubionego misia w nowe auto :-p polozyla mu na nozki zeszycik,z ktorego zrobilam Jej albumik,w ktorym wklejamy auta :cool2:,przewracala strone za strona i opowiadala "Auto auto",do tego kiwajac co chwilke glowka na tak. :tak: Wygladalo,to,jakby mu czytala jakas ksiazeczke,hihi. :-D

A wczoraj najwieksza frajde sprawialo Jej malowanie farbkami,ale nie - nie pedzelkiem,tylko raczkami. :tak: :-D
 
reklama
Mamy kolejnych kilka słówek w słowniku:
"dziadzia"
"ciocia"
"jajo" "jaja"
"nie ma"
"daj"
"nie"
i pewnie jeszcze kilka innych, ale sobie nie mogę przypomnieć :tak:
 
Do góry