reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady

Marzena_29

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Lipiec 2020
Postów
102
Cześć.
Mam w domu późnego wcześniaka, od wczoraj jest jakiś niespokojny. Nie chcę spać ani się bawić.. Nie wiem co mam już robić!!
 
reklama
Rozwiązanie
Powinniście być pod opieką poradni neonatologicznej - mieliście już wizytę? Co lekarza mówią?
Może wystarczyłoby zamontować monitor oddechu i mieć chwilę dla siebie niż cały czas obserwować?
Z problemami oddechowymi pewnie niewiele pomogę, bo nas ominęły.
My walczyliśmy głównie z napięciem mięśniowym, a potem z mową.

PS. Niestety nie korzystam z żadnych komunikatorów. Jeśli chcesz, to możesz tutaj napisać do mnie na priv. Klikasz prawym przyciskiem na mój nick i wybierasz "Wyślij wiadomość"
Napisałam wiadomości prywatna. Nie wiem czy doszła do ciebie
Uspokoił się dobiero w nosidełku
 

Załączniki

  • 12-tygodni i 3 dni.jpg
    12-tygodni i 3 dni.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 185
Na czarno to się możesz węglem umazać :p
A w jakim sensie pytasz "A jak to wyglada?" - bo generalnie podpisujesz z pracodawcą umowę-zlecenie na określone czynności i masz je wykonać z reguły wraz z prowadzeniem zapisu czasu pracy (ze względu na minimalną stawkę godzinową). A potem ty robisz, a jak zrobisz, to on Ci płaci.
 
Dziecko nie zawsze grzecznie leży i robi wszystko co my chcemy... Są dni gdzie jest niespokojne,potrzebuje bliskości rodzica itp.
O takie coś pytać na forum? Nie widzę dziecka nie wiem co jest przyczyną, Ty jesteś matką więc powinnaś wiedzieć co zrobić w danej sytuacji :oo2::oo::errr:
 
reklama
Dziecko nie zawsze grzecznie leży i robi wszystko co my chcemy... Są dni gdzie jest niespokojne,potrzebuje bliskości rodzica itp.
O takie coś pytać na forum? Nie widzę dziecka nie wiem co jest przyczyną, Ty jesteś matką więc powinnaś wiedzieć co zrobić w danej sytuacji :oo2::oo::errr:

A ty tak serio? [emoji2356] Od tego jest forum żeby móc pytać, szukać pomocy. Czasami człowiek nie ma nikogo żeby zapytać normalnie więc szuka tutaj porady.


Autorko, niepokój u dziecka to może być w sumie wszystko, może ząbki, skok rozwojowy, może chce się poprzytulac być noszone, jest mu za ciepło lub za zimno, coś mu nie pasuje, coś boli itd itd. Albo wszystko na raz. Na pewno minie za chwilę.
 
reklama
A ty tak serio? [emoji2356] Od tego jest forum żeby móc pytać, szukać pomocy. Czasami człowiek nie ma nikogo żeby zapytać normalnie więc szuka tutaj porady.


Autorko, niepokój u dziecka to może być w sumie wszystko, może ząbki, skok rozwojowy, może chce się poprzytulac być noszone, jest mu za ciepło lub za zimno, coś mu nie pasuje, coś boli itd itd. Albo wszystko na raz. Na pewno minie za chwilę.

Pani Kaamilaaa. Bardzo Pani dziękuję. Za poradę. Jestem synek jest moim pierwszym dzieckiem. I jeszcze nie wszystko wiem, o niemowlakach. A nie mam nikogo z rodziny żeby się dowiatywać😔. Na dodatek nasz synek jest późnym wcześniakiem..
 
Do góry