reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

Dołączył(a)
31 Październik 2020
Postów
12
Witam. Zacznę od tego że ostatnią miesiączkę miałam 25.10.20 była dosyć obwita i trwała 4 dni do 28.10.20. wczoraj był mój 13 dc. i zauważyłam śluz zabarwiony na różowo, dziś rano był już brązowy. Mam także delikatne kłucie w jajnikach. Zbadałam temperaturę i nie jest podwyzszona, utrzymuje sie na poziomie około 36,4°c. Według kalendarza owulację powinnam mieć w 17dc. Dodam że od roku staramy sie o dziecko. Od dwóch miesięcy biorę ovarin. Czy owulacja mogła wystąpić wcześniej ? Pomimo braku podwyższonej temperatury? Dodam jeszcze że zazwyczaj miałam takie plamienia w dniu spodziewanej owulacji.
 
reklama
Rozwiązanie
Na pierwszy rzut oka widzę kreskę, powtórz jutro rano z porannego moczu[emoji846]
Dzień dobry..
Dziś zrobiłam test, jestem 12 dni po owulacji i wyszedł jakiś straszny cień cienia... zalaczam zdjęcie wyostrzone i przyciemnione- czy wy też coś tam widzicie czy ja już mam jakieś zwidy...? Staramy się o dzidziusia już 3 lata, tak bym chciała w końcu 2 kreski...
Witam. Zacznę od tego że ostatnią miesiączkę miałam 25.10.20 była dosyć obwita i trwała 4 dni do 28.10.20. wczoraj był mój 13 dc. i zauważyłam śluz zabarwiony na różowo, dziś rano był już brązowy. Mam także delikatne kłucie w jajnikach. Zbadałam temperaturę i nie jest podwyzszona, utrzymuje sie na poziomie około 36,4°c. Według kalendarza owulację powinnam mieć w 17dc. Dodam że od roku staramy sie o dziecko. Od dwóch miesięcy biorę ovarin. Czy owulacja mogła wystąpić wcześniej ? Pomimo braku podwyższonej temperatury? Dodam jeszcze że zazwyczaj miałam takie plamienia w dniu spodziewanej owulacji.
Mogla wystapic ja tak mialam ze nawet nie wiedzialam i owulacje wczesniej mialam :) a teraz 26tydzien ciazy:)musisz poczekac do miesiaczki:)
 
reklama
Dzień dobry..
Dziś zrobiłam test, jestem 12 dni po owulacji i wyszedł jakiś straszny cień cienia... zalaczam zdjęcie wyostrzone i przyciemnione- czy wy też coś tam widzicie czy ja już mam jakieś zwidy...? Staramy się o dzidziusia już 3 lata, tak bym chciała w końcu 2 kreski...
 

Załączniki

  • 20201107_121129.jpg
    20201107_121129.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 68
reklama
Dzień dobry..
Dziś zrobiłam test, jestem 12 dni po owulacji i wyszedł jakiś straszny cień cienia... zalaczam zdjęcie wyostrzone i przyciemnione- czy wy też coś tam widzicie czy ja już mam jakieś zwidy...? Staramy się o dzidziusia już 3 lata, tak bym chciała w końcu 2 kreski...
Ja coś widzę ale proponowała bym zrobić za 2-3 dni z porannego moczu lub po prostu iść na betę.
Trzymam kciuki ✊
 
Do góry