reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady,;)

Sylwia 94

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2020
Postów
32
Drogie Mamusie, Tatusiowie zrobiłam test 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki (dodam zdjęcie ) siostra mówi mi ze tam jest slabiutka kreska ale mi się wierzyć nie chce bo ja nic tam nie widzę . Proszę powiedzcie czy test mogła zrobić za szybko? 20 dni po owulacji jak dobrze liczyłam
 

Załączniki

  • 20201126_113710-1.jpg
    20201126_113710-1.jpg
    612,5 KB · Wyświetleń: 192
  • 20201126_113710.jpg
    20201126_113710.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 246
reklama
A powiedzcie mi czy test mogł nie wykryć ciazy 4-5 dni po terminie spodziewanej miesiączki ;) mogłam go zrobić za szybko ?
Mógł, wystarczy że owulacja się przesunęła, do zaplodnienia doszło później, zagnieżdżanie się opóźniło. Czekaj cierpliwie na okres. Jak się nie pojawi to wtedy za parę dni zrób następny.
 
Drogie Mamusie, Tatusiowie zrobiłam test 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki (dodam zdjęcie ) siostra mówi mi ze tam jest slabiutka kreska ale mi się wierzyć nie chce bo ja nic tam nie widzę . Proszę powiedzcie czy test mogła zrobić za szybko? 20 dni po owulacji jak dobrze liczyłam
Ja bym powtorzyla test bo widac tam cień.
 
reklama
Mógł, wystarczy że owulacja się przesunęła, do zaplodnienia doszło później, zagnieżdżanie się opóźniło. Czekaj cierpliwie na okres. Jak się nie pojawi to wtedy za parę dni zrób następny.
Spóźnia mi się juz 5 dzień; ( boli brzuch i tak jakby jajniki; ( chodzenia trochę częściej siku ale piersi bolą tylko jak mocniej dotknęła; (
 
Do góry