reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady

Dołączył(a)
11 Październik 2021
Postów
13
Witam potrzebuje porady. We wrześniu udałam się do ginekologa, spóźnial mi się okres wiedz zrobiłam test oczywiście wyszedł pozytywnie.Wiedz na wizycie mówię do lekarza że zrobiłam test i wyszedł pozytywnie i chciałabym się dowiedzieć czy jestem w ciąży. Lekarz mnie zbadał i mówi że to może być to wczesna ciąża przepisał mi Luteinę i mówi że jak to będzie wczesna ciąża i jak się utrzyma to będzie Pani w ciąży a jak nie to wystąpi krwawienie. Przez tydzień miałam brać Luteinę, pod koniec drugiego tygodnia pojawiło się plamienie takie brudne ze śluzem, umówiłam się na wizytę bo nie wiedziałam co się dzieje. Następnego dnia miałam wizytę ale pojawiło się krwawienie i mówie o tym na wizycie u lekarza a on mówi że nie może mnie zbadać bo badanie nie wyjdzie i mówi do mnie tak że "nie ma się co przejmować to tak jak z pierwszym okresem trza zapomnieć" powiedział że jak ustąpi krwawienie to żebym przyszła do niego to zrobi badania i kazał nie brac rządnych leków. Od piątku mam silne bóle w podbrzuszu, skrzepy i krwawienie. I nie wiem co dalej robić czy jeszcze odczekać aż krwawienie ustąpi czy zgłosić się do innego lekarza ginekologa.
 
reklama
Bo powiedział że jak to wczesna ciąża to że lek pomoże. Ale on powiedział mi że okres mi się zatrzymał. Ale ja mu powiedziałam że nigdy mi się nie spóźniał o tydzień.I się go pytam to skąd te dwa testy ciążowe pozytywne. A on nagle wyskakuje mi z hormonami.
 
Najprawdopodobniej to ciąża biochemiczna ,ale nie sprawdzałaś betey wiec można gdybać, poczekaj aż skończysz krwawić, I idz do innego gina
 
Mi coś tu się nie zgadza, ale drążyć nie będę.
Zrób badanie beta hcg z krwi, by ciążę potwierdzić.
Tu wygląda jakby lekarz przypisał luteinę na wywołanie okresu, a nie na podtrzymanie ciąży.
Ot tak po 10 dniach w ciąży luteiny się nie odstawia, za to idealnie pasuje to do wywołania okresu.
 
Mi coś tu się nie zgadza, ale drążyć nie będę.
Zrób badanie beta hcg z krwi, by ciążę potwierdzić.
Tu wygląda jakby lekarz przypisał luteinę na wywołanie okresu, a nie na podtrzymanie ciąży.
Ot tak po 10 dniach w ciąży luteiny się nie odstawia, za to idealnie pasuje to do wywołania okresu.
Ogólnie to on tak powiedział że mi się okres spóźnia i mi przepisze Luteinę na wywołanie
 
reklama
Do góry