reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększający sie brzuch

Dołączył(a)
3 Listopad 2023
Postów
6
Witam mam pewien problem 2 tygodnie miałam delikatne plamienie brunatne dodatkowo byłam w ten dzień u ginekologa i on stwierdził że po prostu zbliża mi sie miesiączka plamienie trwało 3 dni a okres nadal się nie pojawił od 1, 5 tyg zaczął rosnąć mi brzuch robiłam testy i wyszły negatywne.
W czasie plamienia kłuły mnie jajniki.
Proszę o poradę co mam robić w tej sytuacji
 
reklama
Nie ma w tym nic nienormalnego są to hormonalne zmiany, gromadzi Ci się woda w organiźmie, progesteron może wpływać na pracę jelit, przez to masz wzdęcia. Minie, gdy dostaniesz okres. Też tak mam przed okresem, a gdy mi się spóźnia to jest z każdym dniem gorzej :)
 
Witam mam pewien problem 2 tygodnie miałam delikatne plamienie brunatne dodatkowo byłam w ten dzień u ginekologa i on stwierdził że po prostu zbliża mi sie miesiączka plamienie trwało 3 dni a okres nadal się nie pojawił od 1, 5 tyg zaczął rosnąć mi brzuch robiłam testy i wyszły negatywne.
W czasie plamienia kłuły mnie jajniki.
Proszę o poradę co mam robić w tej sytuacji
Nic, poczekać na okres.
 
Do góry