reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poza granicami kraju- czyli Marcjanki tu i tam :)

reklama
co do paszportu to jeszcze nic nie zalatwialam, na child benefit czekamy juz dwa tyg i narazie odeslali nam akt urodzenia Olafa ale bez zadnego listu wiec nadal niewiem..... a z Polski polecam herbatke hipp ziolowa-uspokajajaca, Olaf bardzo ja lubi i Julka nie mniej:)
pozdrawiamy....
 
Hej dziewczyny

załatwialam juz paszport dla Zuzi. To była jakas masakra...pod ambsadą bylismy o 11 a załatwilismy wszystko po 14. Prawie trzy godziny stalismy w mega kolejce, ktora ciagła sie az za rog budynku.
Proponuje Wam byc na miejscu juz o 9, moze wtedy jeszcze nie ma takiej kolejki. Acha i zlozylismy wniosek 12.04 a paszport bedzie gotowy na 17maja.

Child benefit dostalismy bardzo szybko niecale dwa tygodnie czekalismy, nie przysylali nam zadnych dodatkowych form. Moze dlatego ze mamy juz CHB na starsza córke.
 
Anoli a gdzie byliscie w ambasadzie w Londynie czy w Manchesterze? My mamy umówione spotkanie na 23 maja, więc mam nadzieje, że nie będziemy tak długo czekać.
My też mamy CHB na córkę a mimo to musiałam wypełniać ten dziwny formularz i jeszcze nie dostałam żadnej odpowiedzi:baffled:
 
a ja mam pierwsze dziecko chb dostalismy juz po wypelnieniu dokumentow dla polakow juz po tygodnie i chtc po 4 tyg ANOLI mi wlasnie tez mowili w ambasadzie ze mam sie nie zapisywac tylko po prostu przyjsc ale o 9tej jak kolejek jeszcze nie bedzie:/ troche mnie wystraszylas teraz z tym czekaniem...:szok:
 
reklama
Do góry