Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Witam, ja i mój mąż staramy się od 4 lat ale ciągle coś było nie tak. W tym cyklu od 3 do 8 dnia brałam clo, 12 dnia cyklu na usg lekarz widział 2 pęcherzyki, 13 dnia cyklu zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. Dziś (26 dc) 13 dzień po zastrzyku zrobiłam beta hcg wynik 39,8 czy myślicie ze mogę się już cieszyć?Witam w środę 14dc pierwszy raz dostałam zastrzyk orvittelle gdyż po ostatnich monitoringch cyklu wyszło na to ze pecherzyki normalnie mi rosną jedynie nie chcą jakoś pękać i powstają torbiele proste. Staram się z mężem o dziecko od około 5 miesięcy. 13dc miałam pęcherzyk dominujący ok 18-19mm. Po kilku dniach poszłam na usg i widoczne było ciałko żółte czyli owulacja była, endometrium 12,5cm. Dzisiaj czyli 12 dni po zastrzyku (26dc) zrobiłam beta hcg z krwi i wynik wyszedł 8,21 (wartość dla 3 tygodnia ciąży 5,8-71,2). Na ulotce jest zapisane ze może fałszować wynik testu ciążowego do 10dni po zastrzyku. Czy może to być pozostałość po zastrzyku czy mogę powoli się cieszyć? Czy zastrzyk fałszuje tylko test z moczu czy z krwi tez ponieważ w zastrzyku jest frakcja alfa a we krwi oznacza się frakcje beta
Bardzo proszę napiszcie mi co o tym sądzicie nie chce się nakręcać ale nie potrafię nie zacząć myśleć ze wkncu się udało![]()
Witam, ja i mój mąż staramy się od 4 lat ale ciągle coś było nie tak. W tym cyklu od 3 do 8 dnia brałam clo, 12 dnia cyklu na usg lekarz widział 2 pęcherzyki, 13 dnia cyklu zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. Dziś (26 dc) 13 dzień po zastrzyku zrobiłam beta hcg wynik 39,8 czy myślicie ze mogę się już cieszyć?
Wygląda to obiecująco, raczej po takim czasie nie powinno być śladu po ovitrelleWitam, ja i mój mąż staramy się od 4 lat ale ciągle coś było nie tak. W tym cyklu od 3 do 8 dnia brałam clo, 12 dnia cyklu na usg lekarz widział 2 pęcherzyki, 13 dnia cyklu zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. Dziś (26 dc) 13 dzień po zastrzyku zrobiłam beta hcg wynik 39,8 czy myślicie ze mogę się już cieszyć?
Wczoraj powtórzyłam betę 159Wygląda to obiecująco, raczej po takim czasie nie powinno być śladu po ovitrelletrzymam kciuki za piękny przyrost bety!
![]()
Dziękuję jeszcze nie mogę w to uwierzyćPiękny wynikgratulacje!!!
![]()