reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom beta hcg a orvittelle

Paulina91a91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
55
Witam w środę 14dc pierwszy raz dostałam zastrzyk orvittelle gdyż po ostatnich monitoringch cyklu wyszło na to ze pecherzyki normalnie mi rosną jedynie nie chcą jakoś pękać i powstają torbiele proste. Staram się z mężem o dziecko od około 5 miesięcy. 13dc miałam pęcherzyk dominujący ok 18-19mm. Po kilku dniach poszłam na usg i widoczne było ciałko żółte czyli owulacja była, endometrium 12,5cm. Dzisiaj czyli 12 dni po zastrzyku (26dc) zrobiłam beta hcg z krwi i wynik wyszedł 8,21 (wartość dla 3 tygodnia ciąży 5,8-71,2). Na ulotce jest zapisane ze może fałszować wynik testu ciążowego do 10dni po zastrzyku. Czy może to być pozostałość po zastrzyku czy mogę powoli się cieszyć? Czy zastrzyk fałszuje tylko test z moczu czy z krwi tez ponieważ w zastrzyku jest frakcja alfa a we krwi oznacza się frakcje beta

Bardzo proszę napiszcie mi co o tym sądzicie nie chce się nakręcać ale nie potrafię nie zacząć myśleć ze wkncu się udało :)
 
reklama
Myślę że najpewniej będzie jeśli powtórzysz betę jutro :)
Wynik ewidentnie wskazuje ciążę ale też ciężko stwierdzić czy zastrzyk nie fałszuje .
 
Na ulotce pisze „Produkt ovitrelle może przez okres 10dni po podaniu zaburzac oznaczenia hcg metodami immunologicznymi w surowicy lub w moczu” wiec wyglądać na to ze nie beta hcg tylko samo hcg chyba do jutra nie wytrzymam
 
Strasznie się denerwuje żeby beta wzrosła mam nadzieje ze aż po 12 dniach po zastrzyku aż tyle by go nie pozostało we krwi ktoś może mil podobna sytuacje? Zakończona pozytywnie
 
reklama
Do góry