reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozmajmy sie :-)

Hej :) jestem Paulina, mama prawie 3 letniej Basi. Mieszkamy niedaleko Warszawy.
To moja druga ciąża, w pierwszym cyklu starań. Także z niepewnością robiłam dziś test. Wstępny termin 16.10. Także dołączam do Was. :)
 
reklama
Patrycja(32l) mieszkam w Birmingham pochodzę z Warszawy. Mam 6 córek 16, 7, bliźniaki 6, 2.5 i 7 miesięcy. Maluch jest wielka niespodzianka. Termin na ok 3 października, z tego miesiąca jestem ja, moja 7 latka i siostra wiec bedzie miesiąc pełen urodzin i tortów:)
Uwielbiam handmade, używam wielo pieluch i sprzedaje urzywane rzeczy dla dzieci. Lubie nowe wyzwania
 
Witam dziewczyny! Justyna (30 lat) mieszkam w okolicach Gliwic. To moja pierwsza ciąża. Termin 1 październik. Trochę mnie zaskoczyło bo w zasadzie dopiero co zaczęliśmy się starać a tu bum! :) ale to bardzo pozytywne zaskoczenie :) jesteśmy małżeństwem od 16 m-cy. Pozdrawiam
 
Witam. Jestem Justyna i mam 25 lat. Pochodzę ze śląska. Jestem szczęśliwą mamą 5,5 mies synka. Ta ciąża jest dla mnie małym zaskoczeniem bo owszem planowaliśmy drugie dziecko, ale za 3-4 mies.
 
Hej dziewczyny. Jestem Magda. Mam 32 lata. Jestem mama 22 miesiecznej dziewczynki a to moja trzecia ciaza. Wedlug kalkulatora termin na 8.10
 
reklama
Do góry