reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozmajmy sie :-)

Witajcie :) od dłuższego czasu podczytuję was zza krzaczorów :-D
Trochę się boje tu meldować ,bo różnie to bywa tym bardziej że jestem niedoszłą pazdziernikową mamą 2015 :(
W czerwcu straciliśmy nasze blizniaki,termin był własnie na pazdziernik :(
Tydzień temu po zrobieniu bety dowiedzieliśmy sie że sie udało,staramy sie cieszyć ale wiadomo ,po takiej tragedii nasza radość jest wysoko okrojona.
A więc mam na imię Beata i należę raczej do "dinozaurów" :-D w maju skończę 40 lat ;-) ;) wstępny termin mam na 21 pazdziernik :-) :) bardzo miło mi będzie do was dołączyć,w grupie razniej :)
Jestem ze Szczecina :)
 
reklama
Beti39, moze wiekiem sie roznimy mam 31 lat ale dosc duzo nas laczy - też jestem niedoszla październikowa mama 2015 :-( Tez w czerwcu straciliśmy synka :-( Tak jak Ty jeszcze bez entuzjazmu podchodzę do ciąży i chciałabym żeby teraz było wszystko ok!!! Cały czas wierze ze teraz będzie dobrze :-*
 
Madziula pamiętam Cię,Ty ja i jeszcze Caro była z nami co straciłyśmy dzieciaczki W CZERWCU ,było to jedna po drugiej :( MASAKRA :(
 
Musimy być dobrej myśli, i musimy wierzyć że wszystko będzie ok,i przede wszystkim dać sobie na luz przez te 36 miesięcy i nie kozaczyć,bo fakt ciąża to nie choroba ale po co narażać się :)
Madziula a który to u Ciebie tydzień ?
 
U mnie szyjka nie utrzymała dwójki :( :( :( wystąpiła 'przepuklina pęcherza płodowego' to znaczy że pęcherz płodowy z córcią wysuwał się przez szyjkę która się przed wcześnie otworzyła z nadmiaru ciężaru :( :( :( wdało się zakażenie i zabiło mi zdrowiutkie dzieci,bo nic im nie było bo byłam akurat po badaniach prenatalnych a zabiła je infekcja,tzn córcię,bo synek urodził się żywy,żył jeszcze pół godziny ale nie miał płucek więc nie miał szansy na przeżycie,strasznie to przeżyliśmy(4 miesiace na L4 od psychiatry) mam nadzieję że teraz skończy sie szczęśliwie i w pażdzierniku będę tuliła swoje szczęście :)
 
Dlatego zawsze powtarzam ,nie ważne kto ile ma lat, i nie ważne który to tydzień,trzeba uważać do końca do puki nie przytulimy maleństwa bo naprawdę wszystko i wszystkim może sie przytrafić :(
 
@Beti39 nie wiem co powiedzieć. aż się popłakałam. bardzo Ci współczuję.
teraz będzie dobrze i utulisz zdrowe dziecko w pazdzierniku. tego Ci życzę z całego serca
 
reklama
Dlatego bardzo was proszę dziewczyny,wyluzujcie na te parę miesięcy,bo warto dla tego małego cudu jaki nosimy pod sercem :)
 
Do góry