reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :)

lena_89

Moderatorka Mama Alanka :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2012
Postów
3 040
Miasto
Kaniów
No to ja pierwsza ;-)

Mam na imię Magda
W sierpniu skończyłam 23 lata,
najpierw skończyłam Technikum Hotelarskie, a póżniej wpadłam na pomysł studiowania pielęgniarstwa, więc teraz jestem pielęgniarką :-D jednak nie zdążyłam znaleźć pracy, gdyż Prawo Wykonywania Zawodu odebrałam w sierpniu, a w listopadzie na teście ujrzałam dwie kreski ;-)
Mojego partnera znam od 7 miesięcy, ale nie mogę powiedzieć, że Dzidziuś nie był planowany, bo oboje liczyliśmy się z tym, że będzie prędzej czy później ;-)
To moja pierwsza ciąża :-)

Trochę edytowałam tego swojego posta hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
24 lata:-) mężatka od 14.06.2008:-) mama Tymona od 02.05.2011:-) przed ciążami pracowałam w biurze rachunkowym, w lipcu 2011 obroniłam licencjata z Finansów i Rachunkowości:-) obecnie jestem na urlopie wychowawczym i czekam na drugiego bobasa:-)
 
mam 30 lat, od 5 jestem żoną, od 4 Mamą Hani.
Mam mgr ekonomii i od kilku miesięcy pracuję w Kancelarii Notarialnej
po Nowym ROku wyprowadzamy się do NIemiec, gdzie od roku pracuje mój mąż.
 
mam 31 lat , od ponad 5 jestem mężatką ( mój mąż jest żołnierzem zawodowym), mam 4letnią córkę Oliwię, skończyłam studia - turystyka krajów biblijnych pracuje w małym biurze podróży, które jest jednocześnie szkołą języka niemieckiego i angielskiego, dlatego też oprócz prowadzenia biura, dodatkowo jeżdze raz w tygodniu do przedszkola i uczę angielskiego. Poza tym lubie bawić się włosami, na własną ręke robie trzeci semestr fryzjerstwa studium zaoczne, obrona dyplomu w czerwcu 2013 ;-) , umowa w firmie konczy mi się 30 czerwca ( miałam na dwa lata) raczej nie mam co liczyć o przedłużenie na stałe hihihi, ale pewnie zostanie mi przedłużona do dnia porodu a potem będe na zasiłku macierzyńskim, , to tyle o mnie ;-)
 
Mam na imię Paulina.
W styczniu skończe 23 lata, od 4 lat jestem mężatką.
Narazie jestem pełnoetatową mamą prawie 3 letniego Adasia.. oraz wymarzonej fasolki na którą czekamy z wielką radością.
Mieszkam w woj. Łódzkim
 
Zuzanna lat.20 ;) Od prawie roku mieszkam w Olsztynie z ukochanym. Pochodzę z woj.Lubuskiego. Z powodu wyjazdu przerwałam naukę w szkole zaocznej, ale mam zamiar kontynuować od września. Miałam w planach wyjazd do Hiszpanii do pracy (w Grudniu) na pół roku, ale dzidzia wszystko zmieniła :-p Także jestem panią domu ;)
 
mam na imię Magda, lat 30, jestem żoną od czerwca 2008 i mamą od grudnia 2011, pracuję w handlu zagranicznym, za miesiąc przeprowadzamy się do naszego domku, który jest na etapie intensywnego wykańczania (nas wykańcza kredyt haha). to moja druga ciąża, obie były chciane i planowane.
 
No to teraz ja :D Mam 22 lata, mieszkam w województwie śląskim. Mam 4 letniego synka najcudowniejszego urwisa pod słońcem :biggrin2:. Od prawie 3 lat jestem z moim obecnym partnerem;) to moja 2 ciąża bardzo długo wyczekiwana. Jestem pełnoetatową mamą i Panią moich 2 pokoi :biggrin2: Przez problemy w pierwszej ciąży przerwałam technikum ekonomiczne ale po roku macierzyństwa poszłam zaocznie zrobić liceum :)
 
reklama
Witam wszystkie Panie, mam na imie Sylwia, jestem 6 lat mezatka i mama 11 miesiecznej Emily. Pochodze z Sopotu a od 2001 roku mieszkam w UK, Manchester. Moj maz Steve bardzo kocha moje rodzinne miasto i planujemy tam powrot juz w przyszlym roku. Studia ukonczylam w Angli - licencjat z biznes i menadzerstwo, a obecnie pracuje nad magisterm w zarzadzaniu projektami. Pracuje w badaniach klinicznych jako menadzer grupy w szpitalu onkologicznym. Gratuluje wszystkim malych maluszkow. My sie staramy by Emily miala rodzenstwo. Kto wie, moze na Boze Narodzenie bedzie extra niespodzianka. Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Do góry