reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :)

To ja rowniez sie wpisuje:-D

Marta, 29 lat. Od 8 lat mieszkam we francuskich Alpach. Jestem po turystyce i pracuje w zawodzie.

Z moja polowka razem od 6 lat , synek Victor urodzony 15 lipca 2010.
 
reklama
Iza, za tydzien koncze 30 lat :-O Mam 2-lenia coreczke. Jestem mgr pielegniarstwa. Pracuje w zawodzie od 5 lat; aktualnie jestem na L4. Mieszkam w Trojmiescie, pochodze z woj. lodzkiego. Jestem 2,5 roku po slubie... z tym samycm facetem juz 13 lat ;-/ To jest moja 3 ciaza.

Któż to widział tyle lat z jednym facetem?:szok::-) żartuję oczywiście :-);**
 
Kasia, skonczone 26 we wrześniu, od urodzenia mieszkam nw wsi pod opolem. Mężczyzna ten sam od 10 lat, od 1,5 roku mąż, najcudowniejszy na świecie :-) mieszkamy sami, krok od tesciow, moi rodzice 2 min drogi stąd. Tzn mieszkamy my i nasz mops :-)
Ukończone studia nauczyciel języka angielskiego i mgr tłumaczeniowe, pracuje w małej kolorowej szkole podstawowej niedaleko :-)
Mamy jedno dzieciatko w niebie, zrezygnowało z przyjścia do nas, obecna ciąża wystarana i wyczekiwana, po przejściach ciut podszyta strachem, ale jest dobrze :-)
 
Mam na imię Justyna i 28 lat. Od 17 września 2011 jestem żoną mojego męża:-D:-D:-D No a od 10 maja 2011 jestem mamą już 18 miesięcznej Nadii. W Polsce skończyła PR ale to nie mój kierunek 5 lat temu wyjechałam do Anglii i dzięki dobrym ludziom (m.in. mojej szefowej) zostałam pielęgniarką. Kocham swoją pracę i nie wyobrażam sobie abym mogła co innego robić.
 
To teraz na mnie pora, mam na imię Magda i mam 21 lat skończone w styczniu. Jestem prawie pół roku po ślubie. A teraz sie cieszę z wymarzonej dzidzi. Pracuję jako niania cudownego chłopca. Kocham dzieci i jakoś nie moge mieć innej pracy niż opieka nad małymi cudami.
I to tyle
 
mąż już po misji 2011 rok wyleciał w marcu wrócił w październiku, no dzięki temu ten domek do remontu co kupilismy to za gotówke, ale obiecujemy sobie że już nigdy nie pojedzie, więc teraz stacjonuje w Polsce, ale jak to wojskowy, kursy szkolenia, poligony, no takie życie, całe szczęście że ja z tych kobitek co to nie lubią siedzieć i patrzeć w męża jak w obrazek, sama jestem aktywna zawodowo, jakoś się jeszcze rozwijam dodatkowo i powiem wam że tęsknię ale wyjątkowo dobrze sobie radzę z jego wyjazdami, a rodzinę mam 600km od nas bo na drugim koncu Polski, ale ja z tych zaradnych( jeszcze matury nie mialam a juz pracowałam) taki typ, że zawsze sobie radziłam sama, teraz wiem że jedzie a potem wróci, wiedziałam na co sie godziłam, a i jestem skorpion wrrr więc taki indywidualista , jak dłużej siedzi w domu to już mnie drażni hihih, no kochamy sie strasznie ale tak sie nauczyliśmy żyć i chyba trafił na kobietę której to pasuje, bo wiele żonek wojskowych tu gdzie mieszkam to płaczą jęczą, że ich mężowie wyjeżdzają a ja jakoś tak nie mam, jak jedzie na poligon to też mam troche luzu hihihi koleżanki przyjdą, plotki i te sprawy heheh ale potem jak wraca jest święto więc wszystko gra ;-)
 
Teraz ja napiszę co nieco o sobie. Mam na imię Ola i niedawno przekroczyłam magiczną 30-tkę. Mam już jednego Szkraba, który jest jeszcze malutki i mam nadzieje, że za 8 miesięcy podzieli nasz entuzjazm z powodu nowego członka rodziny :-) Mieszkam w Gliwicach. Jestem po rachunkowości i jak już zauważyłam nie jestem tutaj sama w tym fachu.
Zmierzam do trójki dzieci, mój mąż do dwójki :sorry2:
 
mam na imię Ania, mam synka rocznego- Mateuszka ;) męża Marcina (od 2009r) a w ogóle to 7 lat nam minęło ;) Wykształcenie wyższe (mgr zarządzania) woj.mazowieckie. Wiek 29 lat
 
reklama
To moze i ja sie przedstawie
Mam na imie Aneta,pochodze z z malej wioski pod Opolem(Kasiu a skad Ty dokladnie?),
Przez jakos czas mieszkalam pod Pila i tam poznalam mojego meza,jestesmy ze soba juz 9 lat a od 2009 jestesmy malzenstwem.Mam 26 lat.Jestem mama 16 miesiecznego Alexa-ktory rowniez byl planowany jak i malenstwo w brzuszku.
Mieszkamy juz 8 lat w Holandii,pracuje tylko 10 godzin w tygodniu na sprzataniu,wychowuje dziecko i zajmuje sie domem dlatego jak maz wroci to ja wybywam na chwile oderwac sie od domu.To chyba na tyle:-)
 
Do góry