reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

Mam na imię Gosia i mieszkam w małej miejscowości w łódzkiem. Mam 7-latka, który idzie od września do szkoły. Termin mam na 17-ego.
 
reklama
Witam Drogie Mamusie,
Również i ja do Was dołączam :) Mam na imię Karolina, termin mam na 14 lutego. Jestem mamą prawie półtorarocznej córeczki, która właśnie obok mnie siedzi na kanapie i podgląda co robię :) Cieszę się bardzo że takie fora istnieją, ponieważ to ogromne wsparcie oraz wiele informacji :)
Pozdrawiam
 
To i ja się dopiszę :)
Mam na imię Kasia, mieszkam w Białymstoku, jestem w 17 tyg. ciąży termin mam na 3 lutego a dzisiaj dowiedziałam się że będziemy mieli chłopca
 
Witam, dołączę i ja:)

Mam na imię Marta, mam 27 lat i mieszkam we Wrocławiu. Kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy z chłopakiem (obecnie narzeczonym), że najwyższy czas na powiększenie naszej 3 osobowej rodziny (nas dwoje plus kotka Celina) no i udało się. 9 października bierzemy ślub a 17 lutego ma się urodzić nasze maleństwo. Nie znamy jeszcze jego płci gdyż strasznie wierci się w czasie USG i nic nie widać:) kolejne podejście 27 września, może wtedy da się troszkę podejrzeć.

Pozdrawiam wszystkie LUTOWE MAMUSIE:)
 
Witaj Poziomkowa,

jako Wrocławianka od dobrych kilku lat gratuluję przyjazdu do tak pięknego miasta. Ja również pochodzę ze Śląska (okolice Rybnika), we Wrocławiu mieszkam już 8 lat. Jeżeli będziesz potrzebowała jakiś info dotyczący Wrocka (szeroko rozumianych, także związanych z dzidzią) pisz, chętnie pomogę.
 
dzięki marta, od razu lepiej człowiekowi na serduchu, wrocław znam tyle o ile ( wiem jak trafić do domu, do przedszkola, do pracy i do galerii dominikanskiej :D ), szukam lekarza obecnie, jeszcze sie nie zdecydowałam, ale bardzo chętnie wsparłabym się Twoją radą :)

swoją drogą, gratuluję najbliższego zamążpójścia no i maleństwa i witam w naszym powiekszającym się gronie :)
 
Dziękuję Poziomkowa:)

co do lekarza to zależy jakiej specjalizacji szukasz. Jeżeli ginekologa-położnika to polecam dr Żurawskiego, przyjmuje w Dolmedzie na ul. Legnickiej. Co prawda tylko prywatnie ale nie są to jakieś duże kwoty. A facet jest bardzo kompetentny, miły, odpowiada na wszystkie pytania. Jak są jakieś problemy czy coś nagłego można nawet zadzwonić do gabinetu i zapytać się, albo przyjść na wizytę w tym samym dniu.

Jeżeli szukasz jakiegoś lekarza rodzinnego to nie za bardzo się orientuję bo chodzę do lekarza wykupionego przez pracodawcę (Promedis). Ale mój narzeczony zapisał się do Dolmedu także i jest zadowolony. Ja pewnie też się tam zapiszę bo mam bardzo blisko i tak na wszelki wypadek się przyda.

Nad pediatrą się jeszcze nie zastanawiałam:)
 
Witam:)
Mam na imię Ania mam 25 lat. Jestem mężatką od ponad dwóch lat i jestem w 17 tygoniu ciąży bliźniaczej. Mieszkam w Olsztynie. Obecnie jestem już na zwolnieniu.Pozdrawiam wszystkie mamy:)
 
Poziomeczko co do wrocławia ja tez duzo moge ci pomoc co do specjalisty ginekologa - połoznika to ja sobie bardzo chwale doktora Bielickiego przyjmuje w Coframedzie na Kluczborskiej mily , zawsze wszystko wytlumaczy no i naprawde dbaja w tej przychodni o pacjentki wizyty sa z dnia na dzien rzadko kiedy trzeba bylo by czekac ale to prywatne wizyty a co do wizyt na kase chorych to Doktor Bodniak przyjmuje na Kaminskiego w szpitalu tez bardzo dobry. Szwagierka miala ciaze prowadzana przez niego i jest bardzo zadowolona jak bys miala ochote udac sie do ktoregos z nich mam numeru z mila checia sie podziele a co innych pytan z mila checia ci pomoge tylko pytaj
 
reklama
To grono wrocławianek jest już znaczne:-D, ciekawe czy będziemy mialy kiedyś możliwość spotkania się.
Co do lekarzy, to ja moge polecić dr Bloka (prywatnie na Miarki, na nfz w Aavicie na Racławickiej) i jego żonę w Aavicie.
Do dr Bodniaka chodziłam w pierwszej ciąży, może i miły, ale nie zlecił mi badań na tokso, mimo że mam kontakt z kotami i własne 2, nie zlecił mi badań też na przeciwciała gr krwii, no i słyszałam od osoby, która pracuje w przychodni, w której on pracuje, że teraz idzie bardziej na masówke. Mi nawet nie wspomniał, że pracuje na Kamieńskiego:baffled:
 
Do góry