reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

a ja sie zapomniałam przywitać.
Jestem Karina,mieszkam sobie z synkiem Doriankiem(rok i 9 miesięcy) i mężusiem na Śląsku :)
Obecnie jestem w 13 tygodniu ciąży :) Na razie wszystko super, oby tak zostało.
Jesteśmy bardzo wesołą rodzinką . Mężuś jeszcze studiuje. Jest trochę ode mnie młodszy ale bardzo odpowiedzialny i rodzinny ,lubi pograć na gitarze..
a ja jestem artystyczno-romantyczną duszą :) ..lubię rysować, bo na malowanie nie mam już czasu ani miejsca.
Mamy dwie papużki i pajączka ptasznika...
Dzieci chcieliśmy od poczatku ..no może w innym czasie niż nam zrobiły niespodziankę ale okazało sie ze nie mogło być lepszej pory.
Dorianek jest niesamowity... Łobuz niemożliwy ale jednocześnie kochany.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Chcialabym sie przywitac i przylaczyc do lutowych mam. Termin mam na 20-24 lutego.
W domu mamy juz 12-letnia corcie Kinge.
Jest to moja druga ciaza......ale po tak dlugiej przerwie wiec czuje sie tak jakby to bylo moje pierwsze dziecko.

Pochodze z Gdanska ale od kilku lat mieszkam w Cork.
 
Cześć, mam na imię Iza i dopiero zaczynam swoją przygodę z waszym forum (właściwie jest to moje pierwsze forum :) ).
Mam 26 lat, jestem mężatkom od dwóch lat, mam 15-to miesięcznego syna Dominika i obecnie jestem w 14 tyg. ciąży.
Termin mam na 10-16 lutego.
 
Witam wszystkich. Jestem Magda. mam 28 lat. pochodze z Gdanska, od 5 lat mieszkam w Preston (UK). od prawie 5 lat jestem z moim chlopakiem, nie mamy slubu ale kto wie. To moja pierwsza ciaza. termin mam na mniej wiecej 2 lutego '11. I bardzo sie cieszymy:)
 
To moze ja sie przedstawie , powinnam to juz dawno zrobic :zawstydzona/y:
Mam na imie Iwona mam 31 lat, dzidzia ktora nosze w sobie jest moim pierwszym dzieckiem :) Od dobrych kilku lat mieszkam w Londynie a od ponad roku rowniez okolicach Nottingham. Przyjezdzajac do londynu odkrylam ze jestem wszechstronnie uzdolniona :-D zaczynalam w agencji rekrutacyjnej, potem pracowalam w reklamie a teraz Fashion :-) nie ukrywam ze znajomosc rosyjskiego, polskiego i angielskiego bardzo mi pomogly. Z moim Chrisem jestem w zwiazku od poltora roku. Poznalismy sie w lutym i dzidzia przyjdzie na swiat w lutym :-) (18 lutego wg usg, 24 wg om )
Jezeli chodzi o ujawnienie tozsamosci to ja nie mam z tym problemu, patrze na was (z avatara) za kazdm razem jak was czytam i udzielam na forum :-p
 
Ostatnia edycja:
O widzę, że nie tylko ja tak późno tutaj piszę ale co tam. Mam na imię Monika ale to widać po nicku, mam 26 lat, męża Marcina od ponad dwóch lat. Mieszkamy sobie na wsi na wschodzie kraju, blisko granicy z UA i chyba nie widzę nikogo z tych okolic.
To moja trzecia ciąża ale mam nadzieję, że ta zakończy się w końcu rozpakowaniem w lutym.
Budujemy właśnie z mężem dom (jesteśmy na etapie dachu), poza tym mam cudowną suczkę w domu. Aktualnie jestem na zwolnieniu, ale pracuję w biurze.
 
No to jeszcze ja.
Mam na imie Marysia, jestem z Krakowa. To moja pierwsza ciąża, wszystko nowe :)
Mam 22 lata, studiuje pedagogike, za 6 dni wychodzę za mąż, takę zmian u mnie bardzo dużo, ale wszystko pozytywnie :)
 
witam

Mam 30 lat i pochodzę z Chrzanowa, to moja pierwsza ciąża. jestem 3 lata po ślubie, ale o dzidzie staraliśmy się od 4 lat no i naturalnie nam się udało.......dobrze że istnieje in vitro.....termin mam na 8.02.2011 i już nie mogę się doczekać.....pozdrawiam
 
Witam mam 24 lat i jestesm z rzeszowa, to moja pierwsza ciąża i bardzo się tego wszystkiego obawiam... termin mam również na 8.02.2011 i mam wrażenie że ten dzień będzie za jakieś 10lat:) pozdrawiam



ciaza
 
reklama
Witam, mam na imie Ewelina i 25 lat, od 6 lat jestem zona Szymona, mieszkamy we Frankfurcie ale pochodzimy z Wroclawia. Czekamy na pierwszego dzidziusia. Termin mam na 27 lutego :)
 
Do góry