reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie!

Emcia

Marcowa Mama '06
Dołączył(a)
6 Lipiec 2005
Postów
657
Miasto
Irlandia/Kildare
Mysle, ze skoro zamierzamy "razem" spedzic najblizsze 8 miesiecy, powinnismy sie nieco lepiej poznac:tak:
To ja moze zaczne;-)
Mam na imie Emilia i mam 28 lat. Mieszkam wraz z mezem i corcia Ella w Irlandii w Hrabstwie Kildare. Wyjechalam juz ponad 7 lat temu (na rok:-D:-D:-D), po czym poznalam meza i tak juz zostalam:tak: Alan jest Irlandczykiem wiec sila rzeczy osiedlilismy sie na "zielonej wyspie", na co nie narzekam, bo piekny kraj i fajowi ludzie. Slub wzielismy w czerwcu 2005 roku w Polsce. Nasza Ojczyzna bardzo przypadla do gustu rodzinie meza i naszym znajomym i czesto tam wracaja!! Na "nowa" rodzinke tez nie moge narzekac, bo trafila mi sie naprawde super! Zwlaszcza tesciowa, ktora bez marudzenia zajmuje sie Ella kiedy ja jade do pracy!
Pracuje w sadach jako tlumacz, ale tylko ok. 1-2 moze 3 dni w tygodniu, bo chce byc w domu z Ella. A ze swoja prace lubie, to wyrywam sie te kilka razy:tak:To chyba na poczatek tyle!
Buziaki dla czerwcowek i "czerwcowkow":-D
 
reklama
Skoro zostalem wywolany (czerwcowek :D) do tablicy to napisze pare slow o nas

Mam na imie Tomek. Mam 23 lata. Pochodze ze Slaska ale w celach zarobkowo-poznawczo-studyjnych wyjechalem do Poznania. Przez kumpla z pracy poznalem Beatke ktora ma lat 25. Nie jestesmy ze soba dlugo ale jest nam razem bardzo dobrze i strasznie cieszymy sie z fasolki. Ja tez mam fajna tesciowa ale szwagrow to juz mam megafajnych :p
Ja jestem Doradca Handlowym (dumna nazwa) w Castoramie a Beatka jest specjalisto ds kontroli jakosci

Na razie wystarczy :p
 
Hej!:-) Ja mam na imię Magda. Mam 23 lata , właśnie kończę studia - został mi półroczny staż w aptece! Mój mąż ma na imię Grzesiek w tym roku skończył studia. Pracuje jako fizjoterapeuta. Znamy się ponad 5 lat a od 11.08 jesteśmy małżeństwem.:-)! Bardzo chcieliśmy dzigdziaka! na teściów nie mam co narzekać, a mieszkamy z moją mamą. pozdrawiam serdecznie
 
Ja tez jestem Magda,w styczniu skoncze 26 lat,moj Mezczyzna ma 33 lata.Mieszkamy w Belgii-ja juz od 6 lat,on od okolo 8 lat.Tam sie poznalismy i od 5lat jestesmy razem.Ja o dziecku marzylam juz od dawna,ale moj M niby tez,ale ciagle nie byl jeszcze gotowy na tak wielka zmiane.Ale w koncu w te wakacje postanowilismy sprobowac.Udalo nam sie za pierwszym razem,co bylo dla nas duzym zaskoczeniem,bo M.Akurat pracowal z dala od domu i przyjezdzal tylko na weekendy.Ja juz od dawna mierzylam temp.,wiec wiedzialam dokladnie kiedy byla u mnie owulacja,ale przytulanko bylo 5 dni przed-dlatego psychicznie szykowalismy sie na nastepne proby.A tu NIESPODZIANKA!Bardzo sie cieszymy-wizyta u lekarza dopiero 30-go,nie mozemy sie juz doczekac!
Ale sie rozpisalam!;-)
 
witam, mam na imię karolina i mam 28 lat, mój mąż grzegorz 29, razem jesteśmy od 10 lat a prawie od 4 latek cieszymy się naszą najukochańszą córcią oliwką, która bardzo chce być starszą siostrą:tak: . mieszkamy w policach niedaleko szczecina i z niecierpliwością czekamy na nasze drugie, pozdrawiamy
 
a ja mam na imie Ania, mam 22, moj maz ma 34 lata. Mieszkamy w pruszczu gdanskim. Mamy 10 miesiecznego synka Jasia. Zawsze marzyla mi sie mala roznica wieku no i mam :-)
;-)
 
reklama
No i jestem tu ponownie po dłuuuuuuuuuuugiej przerwie.Marta 28 lat mama Krzysia (18.01.2006) i żona Darka, mamy:-) nadzieję na Majeczkę ale najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy
 
Do góry