reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie

resizeofresizeofew2kx.jpg
 
reklama
milo, ze sobie o nas przypomnialas :laugh: Luthien, jelsi masz czas i ochote zapraszamy do 'witajcie', jakos tam urzedujemy ;)

dodam tylko, ze masz sliczna corke! jednak co mialo byc lutowe, to widac, ze ladne! ;)
 
reklama
hmmmmm od czego bu tu zacząć.:rolleyes2: Nie było mnie tu prawie dwa latka. Forum Baby Boom było pierwszym forum na które zagladnełam w dobie internetu. Były to bardzo sporadyczne wizyty z tego wzgloędu ze z necika kożystałam w pracy. Teraz od jakiegoś czasu inetrnet mam w domu.:laugh2:


Na codzień od dłuższego czasu przesiaduję na innym forum ale że ze mnie gaduła niesamowita postanowiłam powrócić do mojego macieżystego pierwszego forum. Jakoś nie bardzo mogę się tu odnależć. Wiem, wiem początki są trudne, ale mam nadzieję ze mi pomożecie:-) To forum jest taaaaaaaaakie wielkie i tyle tu użytkowników.

Mam nadzieję ze poznam miłe mamusie lutowych dzieciaczków.

Moja córka ... no no gagatek z niej niezły, jest przeurocza i przekochana.

Dobra bo się rozpisałam.Kończę.
Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i mamusie ( tatusiów też jeśli tu są) i myślę sobie że do sklikania bądż zobaczenia na fotkach.

Pa


P.S. naja ( Dzięki za pamięć):-)
 
Do góry