reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie!

reklama
Zielono_mi: (nie) dziekuje:) mozesz jutro 3mac kciuki o 15.30 bo mam egzamin z prawa jazdy:) i sie troche denerwuje;)

Polski, angielski, geografia...

Ale nie chce sobie mino dziecko robic przerwy w nauce tylko na studia sie wybieram:) a planuje architekture wnetrz:)
 
No to trzymamy kciuki jutro i w maju :-D Ja prawo jazdy zdałam 4 lutego i juz troche jezdze, ale teraz sie troszku boje bo mi sie czesto słabo robi i ciemno przed oczami :sorry2: A maturke mam dopiero za rok, bo miałam male klopoty 2 lata temu i nauke zawaliłam i teraz zaocznie koncze liceum. Ale tez bede zdawac Polski, Angielski i Geografie, tylko na razie nie wiem ktos sie zajmie malenstwem jak bede w szkole, bo chłopak tez w weekendy ma szkole, wiec trzeba bedzie ktorąs babcie wykorzystywac :-)
 
No to przedstawię się i ja. I mam nadzieję, że tu zostanę.
Jestem Hania - w tym roku kończę 30 lat. Mieszkam na wsi - w Przyszowicach - niedaleko Gliwic - woj. śląskie.
Pracuję w szkole (sekretariat) i mieszkam w domku. ;)
Chcę tu z Wami do listopada zostać. Termin wyliczyłam sobie na 7 - 10 listopad. :)
Pozdrawiam!!!
 
Witam wszystkie przyszle mamy listopadowe.
Jestem u Was po raz pierwszy i mam nadzieje ze zechcecie mnie przyjac do swego zacnego grona:-)
Ja od piatku zyje ze swiadomoscia, ze prawdopodobnie w listopadzie zostane mama, bo na razie rozbilam tylko test, ale nie bylam jeszcze u lekarza aby potwierdzic moje przypuszczenia. Na razie mam metlik w glowie, ciesze sie ale i nie chce zapeszac, wiec siedze cichutko i nikomu sie jeszcze nie chwale:-)
Mieszkam w Anglii od czterech lat, mam prawie 29 lat i to jest moja pierwsza ciaza.
Bardzo sie ciesze ze istnieje takie miejsce w ktorym mozna sie wymieniac myslami z innymi babeczkami w podobnej sytuacji i zycze Wam wszsytkim szczesliwych nadchodzacych miesiecy!
 
reklama
Dziekuje za cieple przyjecie:-)
U mnie na razie bez zmian, do lekarza sie jeszcze nie wybralam, poczekam moze jeszcze ze dwa tygodnie, choc jezyk mnie swierzbi zeby do mamy zadzwonic:-)
Zielono_mi, jakie te Twoje Bobasy sa urocze. Napatrzec sie na nich nie moge:-)
Herzliche Grussen!
 
Do góry