reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie!

zielono_mi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2007
Postów
977
Miasto
Deutschland
dziewczyny, jesli mamy spedzic ze soba 9 miesiecy ciazy, albo i jeszcze dluzej( na co licze:tak:)pomyslalam, ze milo byloby, dybysmy sie przedstawily, zeby kazda z nas napisala kilka slow o sobie. mysle, ze milo jest wiedziec, ko znajduje sie po drugiej stronie monitora, z kim mamy do czynienia:)

a wiec...mieszakamy z mezem w Niemczech, maz jest Niemcem, ja pochodze z Polski, alr dosc wczesnie przyjechalismy z rodzicami tutaj. mam prawie 33 lata,dwoch wspanialych synkow, urodzonych 9 maja 2007, choc termin porodu mialam na koniec czerwca. pracuje( mam agencje reklamowa) wychowuje maluchy, czyli 2 w 1. a w listopadzie oczekujemy (planowanego) maluszka, mam nadzieje,ze tym razem dziewczynki (sztuk 1:-D)
 
reklama
witajcie.Mam na imie Karolina mam 21 lat i w listopadzie zostane mama bliźniaków.Mój chłopak ma 24 lata.Niedługo planujemy ślub i wspólne życie.Mieszkam w Bielsku-Białej od urodzenia.Pracuje w małym sklepiku.Mój chłopak jest magazynierem.
 
Hej, mam na imię Agnieszka. Mieszkamy ( ja , mąż i córka Julia) w Białymstoku. Spodziewam się dzidziusia w listopadzie 2008, wg moich obliczeń po 20.11., nie byłam jeszcze u lekarza bo chyba jest za wcześnie. Mam cichą nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona oczekujących mam :) Pozdrawiam
 
witaj Agnieszko, milo Cie poznac:tak: a corcia-Julcia w jakim wieku?:) swoja droga, tez zawsze chcialam iec coreczke Julie, ale maz jakos entuzjazmu co do tego imienia nie wyraza.
 
Julia 20.03.2008 skończy dwa lata. Imię co prawda bardzo popularne ale cóż :) fajie by było gdyby tym razem był syn . Tobie jak wiedzę marzy się córeczka więc trzymam kciuki :)
 
reklama
Mam pytanie dotyczące twoich bliźniaków, a raczej tego kiedy dowiedziałaś się ze bedą bliźnięta? Czy to w bardzo wczesnej ciązy można już stwierdzić?
 
Do góry