reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Cześć,mam na imię Aneta.W kwietniu urodziła się moja córeczka Amelia a ja w czerwcu skończyłam 20lat.Od roku jestem zaręczona z tatą Amelii Sebastianem(21lat) :)
 
Hej, hej:) A ja jestem Kasia, mam 23 lata i w mikołaja zrobiliśmy sobie z mężem prezent w postaci sprawdzenia czy to prawda:) Po pół roku starań:)
 
Witam wszystkich :)
Jestem Patrycja, mam 20lat, pochodze z Cieszyna(woj.ślaskie)
Mam córeczkę-Roksankę która ma półtorej roczku.
Obecnie mieszkam w Holandii, pracuje i jestem w ciąży z drugim bobasem :)
Pozdrawiam ;*
 
Hej, na imię mam Maja i jestem w 11 TC ;) mam 22 lata, więc może najmłodsza nie jestem, ale myślę, że do młodych się zaliczam :)
Pozdrawiam wszystkie ciężarówki :)))
 
Witam, mam na imię Ania. W pazdzierniku zostałam mamą:-) Mam ślicznego synka, ma na imię Dominik.
Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona:-)
pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
Nusia witaj też jestem październikową mamą tylko 2 lata temu:) i mam córkę Dominikę:) Zapraszamy na główny:) Z 5 października?? Moja z 4:)

Majuffka
Ciebie też witamy i zapraszamy:)
 
Do góry