reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam :-)

imię : Karolina
miasto : Kraków; w planach: do miesiąca czasu przeprowadzka do Gdyni
wiek : 30
stan cywilny : mężatka od 25/10/2008
ilość dzieci : 0; Maleństwo w brzuszku skończyło 12 t.c.

Pozdrawiam
:wink:
 
reklama
No to na mnie pora:imie-Sylwia,wiek prawie 27,miasto-Zdunska Wola,stan cywilny-mezatka od20.04.2002,dzieciaczki-synus Oskarek ur 17.10.2002,Aniołek14.01.09,Aniołek10.04.09 ,Dzidziolek w brzuszku:)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie ciężarówki:-)

Imię:
Basia
Miasto: Oława- od października 2008 Aberdeen- Szkocja
Wiek: 29
Stan cywilny: Mężatka
Ilość dzieci: Wymarzone, upragnione, wyczekane maleństwo albo dwa w brzusiu od 12 tygodni.
 
Witam wszystkie Styczniowe Mamy:-)

imię: Karolina
miasto: Perugia (Wlochy)
wiek: we wrzesniu 30 lat
stan cywilny: wolny zwiazek
ilość dzieci: od 14 tygodni pierwsze dzieciatko w brzuchu

pozdrawiam serdecznie :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam, pewnie ostatnia tutaj i ... :szok: najstarsza na bank, prześledziłam cała listę:-)
Mam na imię Karolina i mam 39 lat :szok:, jestem mężatką i mieszkam w Wielkopolsce.
To moja druga ciąża, tyle, że poprzednia miala miejsce 16lat temu. :szok: Obecnie dzidzia w brzuszku, termin 26 styczeń 2010.

Przyjmijcie do grona, :-)
 
Witam, pewnie ostatnia tutaj i ... :szok: najstarsza na bank, prześledziłam cała listę:-)
Mam na imię Karolina i mam 39 lat :szok:, jestem mężatką i mieszkam w Wielkopolsce.
To moja druga ciąża, tyle, że poprzednia miala miejsce 16lat temu. :szok: Obecnie dzidzia w brzuszku, termin 26 styczeń 2010.

Przyjmijcie do grona, :-)


Wiek nie gra tutaj żadnej roli :happy: W imieniu pozostałych Przyszłym Mam: witam serdecznie :happy:
No i kolejna Karolina w naszym gronie :-)

Pozdrawiam serdecznie
karola ;-)
 
chyba sie jeszcze nie wpisywalam :-)

imię : Marta
miasto : kolo wrolawia

wiek : 29 (jeszcze)
stan cywilny : mężatka

ilość dzieci : synus z grudnia 2006, aniolek ze stycznia 2009 no i aktualna fasolinka :)
 
dokładnie wiek to tylko liczba, a tutaj liczy się dusza, ale mi wyszło poetycko :-D
witamy serdecznie i zapraszamy do pisania tylko ostrzegam tempo na wątku głównym jest nieziemskie :-p
 
reklama
Kaja, nie przejmuj sie ! Moja jedna znajoma urodzila pierwszego synka w wieku 40 lat, sasiadka urodzila drugie dziecko w wieku lat 45. Obydwa dzieciaczki sa zdrowe, teraz juz duze, a mamy czuly sie bardzo dobrze podczas ciazy i potem. Pozdrawiam !
 
Do góry