reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

reklama
Zaczęłam się włączać do rozmów, a najpierw powinnam się przywitać.
Znalazłam Was dziś i jeśli się zgodzicie dołączyłabym do Was - w grupie raźniej. Jestem w 10 tygodniu pierwszej ciąży. Termin mam na 10 czerwca. I od dziś jestem na L4 z powodu mojej pracy, a właściwie zagrożeń, które niesie (przedszkole, oddział najmłodszy).
 
O fajnie znalazłam temat powitalny :) Ja na razie mamusią nie jestem, ale usilnie z mężem się staramy, co niestety jest utrudnione z powodu tarczycy. No ale jesteśmy dobrej nadziei.
 
Witam i ja :)
dobrze ze jestescie :)

mam 27 lat, corcia 6 msc i w lipcu spodziewamy sie synka...
dokladnie rok roznicy...
 
A wiecie, ze ja udzielam sie juz dlugo na glownym watku a tez tu nie zajrzalam? Az wstyd...
Mam na imie Basia, mam 28 lat. Corcia ma 15 mcy a synek 1 mc, roznicy 14.
Poki co daje rade hehehehe
 
Witam.Można do was dołączyć? Mam na imię Paulina, w listopadzie skończę 29 lat. Mam dwóch chłopców 2010 i 2011r, różnica między nimi jest 19 miesięcy różnicy.
Na razie mieszkamy w Lublinie.
 
reklama
Witam! To i ja chętnie dołączę do tego szacownego grona :)
Mam 25 lat,jestem z Warszawy,obecnie mieszkamy w Piasecznie(teraz prawie jak by w stolicy).Mam dwójkę pociech:synka ze stycznia 2011 i córcię urodzoną w styczniu 2012 roku.Między nimi jest 11 ms i tydzien roznicy.
 
Do góry