reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Imię Agata
Wiek we wrześniu 22
Skąd jestem okolice Kłodzka
Rodzinka mąż Dawid, aniołek Mikołaj († 15.11.2011), no i nasza wyczekiwana kruszynka (Emilka lub Mateusz)
Czym się zajmuję sprzątam, gotuję, piorę i zajmuję się resztą obowiązków domowych, a przede wszystkim dbam o rodzinkę :)
Zainteresowania na chwilę obecną nasz dzidziuś i wszystko, co z nim związane, ale najbardziej lubię leniuchować przy dobrej lekturze (ostatnio związanej oczywiście z bobaskami i przyszłymi mamusiami ) :)
Termin porodu 03.02.2012 r. (wg USG)
 
Ano i przyszla kolej na mnie :)

Imię
Justyna
Wiek 27
Skąd jestem obecnie berlin, a tak to z Pomorza :D
Rodzinka maz Tomek, pies beaglowaty pospolity Tofik i moj maly stworek w brzuchu :)
Czym się zajmuję poki co pracuje (musze do grudnia), a jak nie pracuje to ciesze sie z kazdej wolnej chwili, ktora moge spedzic z moimi facetami
Zainteresowania jak narazie czasu brak na jakiekolwiek zainteresowania, caly wolny czas pochlania moj "stworek" oraz zajmowanie sie domkiem
Termin porodu roznie, od 10 do 16 lutego(oboje z mezem tez jestesmy z lutego, wiec prezent na urodzinki juz mamy :D)
 
Imię Angelika
Wiek w październiku 22
Skąd jestem okolice Warszawy
Rodzinka mąż od września zeszłego roku i dzidzia w brzuchu :)
Czym się zajmuję studiuję dziennie
Zainteresowania książka, film, wędkarstwo, grzybobranie :) i oczywiście bobasek
Termin porodu 04.02.2012 r. (wg USG)
 
to ja też :) Witam Wszystkich :)

Imię: Karolina
Wiek: we listopadzie skończę 27 lat
Skąd jestem: z Warszawy
Rodzinka: jeszcze narzeczony + fasolka w brzuchu
Czym się zajmuję: kontrolą finansową w dużej firmie informatycznej
Zainteresowania: wiele :)
Termin porodu: wg USG 7 luty :)
 
Imię: Ewa
Wiek: 25 lat
Skąd jestem: z Radomia
Rodzinka: mąż i bąbel w brzuszku
Czym się zajmuję: przetwarzanie danych na drogę elektroniczną
Zainteresowania: filmy, ale nie seriale, trochę książki, trochę pichcenie, trochę wyroby hand made:)
Termin porodu: wg USG 26 luty :)
 
Witam, właśnie dołączyłam do forum w mojej pierwszej ciąży:))

Imię
Ela
Wiek 29
Skąd jestem Poznań
Rodzinka mąż i dwa bąbelki w brzuszku :))))
Czym się zajmuję bankowiec
Zainteresowania książki motoryzacja i jeszcze parę
Termin porodu 19 - 21 luty ale ciężko go będzie dotrzymać:(
 
Imię Ewa
Wiek w grudniu skończę 25
Skąd jestem Wrocław, a wcześniej z okolic Zielonej Góry
Rodzinka Mężuś Łukasz, goldas Proton i dzidziol w brzucholu :p
Czym się zajmuję kończę studia (właściwie to muszę się tylko obronić, ale coś mi do tego nie spieszno) - fizyka i przez ostatni rok byłam nianią - jeszcze 2 tygodnie pracy, a później niestety bezrobocie:/
Zainteresowania trochę fotografia (przesiąkło od męża), trochę mój zwierz, i mój mężuś :D
Termin porodu od od 26.02 do 05.03
 
Hej to i ja się dołączę:)
IMIĘ-Marta
WIEK-w październiku 31
SKĄD JESTEM- od niedawna z Warszawy
RODZINKA-Jak narazie dorobiłam się tylko męża i małej kruszynki w brzuszku (płeć po pierwszym usg jeszcze nieznana)
CZYM SIĘ ZAJMUJE- aktualnie siedzę na zwolnieniu i strasznie się nudzę
ZAINTERESOWANIA- hmm... lubię słuchać muzyki, i zwiedzać oj tak zwiedzać :):)
TERMIN PORODU- Wg lekarza na 11.02.2012 (także jak dobrze pójdzie to w walentynki będziemy już we troje)
 
reklama
Ps.
Do v_jolka80 widze że jesteśmy z tego samego miesiąca i roku i na dodatek mamy termin na ten sam miesiąc coś niesamowitego:))
Aż sama do siebie się uśmiechnęłam jak zobaczylam Twój opis
Pozdrawiam serdecznie lutowe mamuśki:):)
 
Do góry