reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się.

Witam. Mam na imię Anna, mam jeszcze 29 lat ;-) Jestem mamą sierpniową 2010 Córci Adrianny, Adzika przez nas nazwaną i właśnie spełnia się moje kolejne marzenie. Dziś na teście ujrzałam dwie kreseczki. Termin mam na 13.09.2012. Jestem mega szczęśliwa, pełna radości i troszkę się boję. Mam już jednego Aniołka, a udzielając się na poronieniach wiem, że nie ma bezpiecznych granic ciąży. Mam wiele nadziei w sobie.

Jestem księgową. Mieszkam w Opalenicy pod Poznaniem, kocham kuchnię, ogród i dobrą książkę.
 
reklama
Witam mam na imię Małgosia, mam 18 lat mieszkam nie daleko Wrocławia aktualnie nie pracuje uczę się w LO zaocznie mieszkam razem z narzeczonym i jego rodzicami niestety. Ostatnio stwierdziłam ze jestem w ciąży po raz drugi i dzidzia będzie młodsza od Zuzi równe 2 latka. Druga ciąża mnie przeraża tym bardziej że jest nie planowana i w dodatku się zabezpieczaliśmy. Ale potwierdzona przez lekarza nie jest oj:/
 
Witam! Mam na imię Asia! Moje małe słońce ma obecnie 14 miesięcy, a moje drugie słoneczko ponoć (nigdy nie wiemy na 100%) 5 tygodni i 1 dzień (w brzuszku).
Mam 35 lat.
Termin porodu 6 września!
Życzę Wam zdrowych 8 miesięcy!
 
Witajcie Wrześniówki :-)

Tydzień temu zobaczyłam 2 kreseczki na teście więc dostaliśmy od losu spóźniony prezent gwiazdkowy i na Nowy Rok, z którego bardzo się cieszymy, choć akurat nie był szczególnie planowany :-p Już 2 dni po podejrzewałam, że coś się zmieniło, więc test był tylko formalnością;-) Teraz pełna nadziei i pozytywnych myśli oczekuję na drugie szczęście :-) Mam nadzieję, że dotrawmy w komplecie do września- spokojnych 9 miesięcy dziewczyny!:tak:
 
Ostatnia edycja:
A ja mam na imię Malwina :) mam 24latka od 2lat staramy się o naszego Dziziusia i potwierdzone 8testami jestem wkońcu w ciąży:) jak to dumnie brzmi:) bedzie to nasz pierwszy maluszek :) od kilku lat mieszkamy W irlandii choć mamy w planach zjechać do Pl za jekies 2latka (ale jak bedzie to sie okaze) ,jestem mamą Aniołka(5tydz)
 
Mam na imię Marta jestem mama bliźniąt z 2002r :) mam 30lat :) i aktualnie liczymy że uda nam się mieć jedno dzieciątko :) Mieszam pod Poznaniem w Tarnowie Podgórnym wspólnie z mężem prowadzimy firmy takie tam, chyba szukamy tego jedynego dobrego celu w życiu :) Przyjemności ? wspólny czas z rodziną najbardziej to lubię :)
 
Ponieważ jeszcze tutaj nie pisałam, przedstawię się również, mam na imię Marta ( Matik, kolejna wspólny punkt :-D ), mam 27 lat i miałam zamiar niedługo wyjeżdżać z mężem z Polski, ale chwilowo decyzja została wstrzymana przez tą, jakże wyczekiwaną i radosną nowinę:-) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i tego samego życzę wszystkim dziewczynom:-)
 
Witajcie wrześnióweczki :)

Mam na imię Ania i mam 26 lat. Na początku grudnia postanowiliśmy z mężem, że zaczynamy starania o maleństwo. Wczoraj zrobiłam test siusiany i beta hcg i okazuje się, że to drugi tydzień. Do lekarza wybieram się w poniedziałek na pierwszą wizytę.

Dołączam do Was kochane.. Ja z resztą też się we wrześniu urodziłam. ;)
 
reklama
Do góry