reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się.

witam się również tutaj :)
mam 29 lat mieszkam na śląsku, wszystcy mówią mi Lena:)
mam 15 miesięcznego synka:)
termin mam na 16 września:)
 
reklama
Więc i ja się przedstawiam.
Mam na imię Magda,23 lata na koncie i 2 letnia Lenke. Mieszkam w Cieszynie (przy granicy z Czechami, 20km od Wisły) Termin mam prawdopodonie na 16 września:-)
 
Witam:-)
Mam na imię Beata,29lat,pochodzę z okolic Mińska Mazowieckiego.
Jestem od ponad 7 lat żoną Artura a razem juz 11lat.Mamy synka Alana 2,5 roczku.
Termin porodu 5 września.Przydała by się tym razem córeczka ale wiadomo że najważniejsze aby zdrowe:)
 
Witam się i Ja
Nazywam się Ola i mam ponad 8-letniego synka Miłoszka.
Mieszkam w woj. opolskim
Termin na 21.09.2012
 
Witam.
Mam na imię Natalia i mam 25 lat. O dzidziusia staraliśmy się z mężem przez ponad rok. Zrobiłam 3 testy ciążowe i wszytskie wyszły pozytywnie :) Na jutro mam umówioną wizytę u ginekolożki. Z jednej strony jestem chyba najszczęśliwszą osoba na świecie, a z drugiej strasznie się boję czy wszystko z maleństwem jest ok. To moja pierwsza ciąża, dlatego jestem dość zielona w temacie i liczę strasznie na Waszą pomoc.
Pozdrawiam i życzę spokojnych 9 miesięcy :)
 
Witam sie i ja!
Nazywam sie Ania,mam 28 lat, jestem z woj. slaskiego,mam juz corcie Natalke urodzona w kwietniu 2009r.
No i poki co wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja,ze znow bede mam,tym razem wrzesniowa.
Wg moich obliczen termin na 18.09.2012
 
Hej :)

A ja jestem pok. o maluszka staralismy sie 2,5 roku - zadnego problemu nigdy nie znaleziono. w tym miesiacu mielismy robic IUI ale sie okazalo, ze sw. mikolaj przyniosl prezent z opoznionym zaplonem.
pierwszy sikacz wczoraj rano, drugi wczoraj wieczorem i dzis rano trzeci - wszystkie pozytywne grubo i od razu. Wczoraj zrobilam bete, dzis rano byl wynik - 322 :)

wedlug kalkulatorow i fertility friend termin 17 wrzesnia

witam serdecznie :)
 
Witam, mam na imię Kasia, jestem z Wrocławia, mam 30 lat. Termin mam na 4 września i mam nadzieję że wszystko się tym razem powiedzie i we wrześniu zostaniemy z mężem rodzicami.
 
Witam dziewczyny
mam na imię Ania mam w kwietniu będę mieć 26 lat. Pochodze z małej miejscowości Skoczów ( pozdrawiam koleżankę MagdaP3011 z Cieszyna :) ) o ciąży dowiedziałam się 2 dni przed spodziewaną @ aktualnie jestem w 4 t 2 d termin na okoo 17-18 wrzesnia
 
reklama
Do góry