reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się.

reklama
witam i ja:-)
mam na imie Anna,29 lat,to bedzie moje pierwsze dzieciatko ... czekamy zniecierpliwoscia na naszego szkraba...:-) Termin przypuszczalnie 10.wrzwsnia...
 
Mam na imię Monika, jestem mamą 5-letniego Piotrusia. Jestem mężatką od 28.10.2006. Kilka dni temu dowiedziałam się że znowu oczekuję maluszka ;-) Termin mam na 14 września i mam nadzieję że tym razem się uda...
Pozdrawiam
 
To ja też się przedstawię.
Mam na imię Ewelina. Mam już synka i dziś dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży. Mam nadzieję, że będzie córa, ale obstawiam drugiego chłopca.
 
Czesc dziewczeta !

Wolajcie mi Ayni , mam 24 lata, pochodze z opolskiego i od 4 lat mieszkam w Holandii. Jestem w 4-5 tyg ciazy i jest to moj debiut. Obecnie staram sie pochlonac sporo wiedzy ale mam nadzieje, ze doswiadczone mamy beda mogly nam debiutantkom nieco pomoc.

Moje hobby to turystyka i nurkowanie.

Moj narzeczony ma 26 lat i juz oszalal z zakupami , tj zywnosc . Bedzie wesolo drogie Panie :D
 
reklama
hejka!mam na imię Kamila lat 27lat,jestem od 4 lat żoną Piotrka i mamą 3 letniej Anitki,w piątek 13 zrobiłam teścik i dwie kreseczki, cieszę się i jednocześnie obawiam bo w listopadzie 2011 straciłam mojego Aniołka.Jeszcze u lekarza nie byłam ale wg moich obliczeń termin 21 wrzesień.Przebywam obecnie na urlopie wychowawczym pracowałam na stacji benzynowej miałam za kilka dni wrócić do pracy a teraz powiem że się troszkę obawiam.Mieszkamy w podwarszawskim Piasecznie
 
Do góry