reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się.

Witam
Mam na imię Μαrlena, 21 lat.Studiuję na 3 roku medycynę i kilka dni temu dowiedziałam sie o ciąży-5 tydz.
Trochę jestem załamana bo nie planowałam tak wcześnie.Dopiero co zaręczyłam sie ze swoim chłopakiem, który z kolei cieszy się z ciąży bo sam ma już 32 lata.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej!:-) Witam wszystkie Wsześniowe;-) Mam na imie Ania, mam 26 lat, mieszkam z narzeczonym od 6,5 roku w Irlandii. Tydzień temu na teście pojawiły się 2 kreseczki :laugh2::happy: Wczoraj byłam 1szy raz u polskiego ginekologa w Dublinie. Na badaniu usg oczywiście było widać pięknego dorodnego Kropka :) Nie moge opanować swojej radosci, dlatego też jestem tutaj z Wami, żeby sie nią podzielić :) Pozdrawiam Was wszystkie! :-):laugh2:
 
Dziś jest mój 5 tydzień i 2 dzień ciaży. Termin porodu 18 września (w urodzinki mojej Mamusi) Podejżewam że data sie jeszcze zmieni jak Kropek troszkę urosnie, gin zmierzy go na badaniu usg i ustali bardziej precyzyjna datę :) Puki co jedynym znakiem, że cos się zaczyna dziać jest ból piersi :) Dodam, że mam bardzo malutkie piersi, nigdy mnie raczej nie bolały w żadnej fazie cyklu, więc ten ból obecnie jest dla mnie dość nowym doświadczeniem. Na szczęście do wytrzymania :)
 
To ja tez sie tutaj przedstawie:-) Mam na imie Judyta, 24 lata i w poniedzialek ujrzalam po raz drugi 2 kreski!!Mam juz synka Igora, prawie 20 miesiecy i spodziewamy sie teraz brata lub siostry dla niego. Obydwie ciaze skrupulatnie zaplanowane z ta roznica ze teraz udalo nam sie za pierwszym razem a z Igorem za 4 :-) U lekarza jeszcze nie bylam, mam zamiar dzis zorbic sobie termin na 3 lutego zeby bylo juz cos widac. Z kalendarza internetowego termin mam na 28 wrzesnia ale ze bede miec 2 cesarke to trzeba liczyc 2 tygodnie wczesniej, czyli w polowie wrzesnia dzidzia powinna sie pojawic:tak:

Tak wogole to mieszkamy w Wiedniu:-)
 
Ja też się przedstawię, bo w sumie prawie bym z wrażenia zapomniała :)
Paulina, lat 27. To pierwsza ciąża i niesamowicie się cieszymy :tak:

Judith uwielbiam Wiedeń! :)
 
reklama
cześć, jestem Agnieszka- właśnie w ten weekend dowiedziałam się, że spodziwam się pierwszego dziecka. Mam 28 lat i jestem niesamowicie zaskoczona, bo zaczęliśmy się starać w grudniu, a więc udało się za pierwszym razem!!! Jestem z Opola, pracuje w urzędzie :)
 
Do góry