reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam serdecznie :)
Jestem nowa tutaj i to jest mój pierwszy post. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam ;)
Mam na imię Aneta, mam 26 lat i jestem szczęśliwą mężatką od ponad 4 lat. Od ślubu staraliśmy się o dziecko, o przebiegu leczenia długo by opowiadać, w efekcie zalecano nam in-vitro. Wtedy przyszedł czas oddechu i zastanowienia się, zmiana myślenia i szczera modlitwa. Cierpliwość i wiara w to, że się w końcu uda zaowocowały i mamy swój własny cud.. bez lekarzy, badań, leków, zastrzyków, inseminacji :) Termin porodu 17 lipca.
Z mojej strony ślę szczere gratulacje rosnących brzuszków :)
 
Witaj fruttela!
Miło Cie gościć w naszym gronie!
Rozgość się na wątku i czuj jak u siebie.
Gratuluje, Waszego cudu! I dzieki takim osobom jak Ty napewno wielu uwierzy że wszystko jest możliwe! :)

Ściskam mocno! ;)
 
reklama
a nie wiedziałam że taki wątek jest.... nadrabiam stratę....
a więc hej!!!! Mam na imię Eliza mieszkam z mężem i synkiem (4,5) w Lublinie jesteśmy ze sobą już od 10 lat.... w pierwszą ciążę nie łatwo mi było zajść a o w drugą jeszcze ciężej...ale na szczęście się udało... obecnie jesteśmy na etapie budowania domu do którego mam nadzieję przed lipcem się wprowadzić...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry