reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Witam mam na imię Asia jestem mamą dwóch chłopców styczeń 2006 i sierpień 2008 a teraz mam termin na ok 8 stycznia. Jestem z Gliwic i pozdrawiam przyszłe mamy.
 
Hej :)
Jestem Paula. Mam 23 lata i swoją pierwszą ciąże. 2 testy siusiane i betka i lekarz zaliczeni.
Czekamy teraz na badania i na USG :)

10 stycznia mam termin. :)
 
I ja się przywitam :-)

Na imię mam Ania, lat 28, choć dopiero w październiku ;-)
Jestem mamusią 3 letniej Antoninki, która od dawna "męczy" mnie i męża o małego dzidziusia.
Staranka zaczęliśmy miesiąc temu, niestety za pierwszym razem się nie udało, co - przyznaję - było dla mnie zaskoczeniem, bo Antonina była właśnie pierwszym strzałem w 10 :-D
Dziś zrobiłam dwa testy i na obu bladziutkie dwie kreski, ale to dopiero 4 tydzień, więc mam nadzieję, ze jeszcze będą ciemne i grube ;-)

Chciałabym skakać ze szczęścia pod sufit, ale jakoś sama siebie uspokajam, nie chcę krzyczeć na prawo i lewo, że jestem w ciąży - zupełnie inaczej, niż za pierwszym razem, kiedy to już w dniu zrobienia testu wiedziała o nim cała moja grupa na studiach; rodzina i znajomi niewiele później.
Teraz mam ochotę delektować się tym stanem w samotności, niestety mąż nie podziela mojego zdania i już planuje wizyty u rodziny z uroczystym obwieszczaniem radosnej nowiny...

Pracuję w biurze na pół etatu i w Kauflandzie jako koordynatorka roznosicieli gazetek reklamowych.
 
Witam , mam na imie Natalia, mam 28 lat, mieszkamy w woj. Śląskim choć chyba bliżej nam do Małopolskiego ;). Wygląda na to że zaczynam, 6 tydzień . To będzie nasze pierwsze dziecko , trafione od razu ;) Pierwsza wizyta u lekarza dopiero jutro. Jak na razie nikomu nie powiedzieliśmy żeby nie zapeszać ale o ile rodzice nic nie podejrzewają (widujemy sie raz na tydzień) o tyle znajomi chyba coś przypuszczają. Wiadomo pogoda się robi to i grill , piwko... a ja tylko soczek :-)
 
Hej, jestem Gosia i czekamy z mężem na naszego drugiego bąbla :) W czwartek idę do lekarza ostatecznie potwierdzić że wszystko jest jak być powinno :)
 
reklama
Do góry