reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Cześć dziewczyny, chciałam się przedstawić.
Mam na imię Gosia i skończone 30 lat. Mam cudownego 4 letniego synka, który wraz z nami oczekuję dzidzi :) a termin mamy na 21 marca, przy pierwszej ciąży to forum było dla mnie wartościowym wsparciem i liczę, że tu również będzie tak fajnie.
Mieszkam w Gdańsku i pracuję na dwa etaty, więc w zawirowanym życiu mam mało czasu dla siebie. Ale lubię takie życie w biegu.
 
reklama
Cześć dziewczyny, Mam na imię Justyna i wedłóg usg oczekujemy z narzeczonym synka Rafałka na 25 marca. Jestem spod Warszawy i mam 23lata. Generalnie jeszcze pracuję, ale zastanawiam się powoli nad zwolnieniem. Czuję się bardzo samotna bo nie mam żadnej znajomej w ciąży. więc nie mam z kim pogadać o tych sprawach, to forum poleciła mi znajoma i mam nadzieje, że się u Was zaklimatyzuje.
 
Justynka, dobrze trafiłaś ;) Mam nadzieję, że będzie ci tu przyjemnie z nami ;)
Jak do tej pory się czułaś? My już tu przebrnęłyśmy przez mdłości, humorki, pierwsze fotki z usg, stresy przy badaniach genetycznych... Szkoda, że jesteś tak późno, ale mam nadzieję, że włączysz się w nasze dyskusje i poczujesz, że to też po części Twoje miejsce :-)
 
Witaj na forum :)
Ja rownież mam 23 lata i jestem z pod Warszawy.
Tak jak Kradz napisała dużo już za Nami, więc w wolnych chwilach będziesz miała co czytać.
 
a no powiem szczerze ze mam wyjątkowo łaskawą ciążę zero mdłośći .. obecnie doskwiera mi zmęczenie (ciągle pracuję) i coraz częściej męczy mnie ból kości ogolowej :p po za Tym moje dziecko mnie oszczędza.. brzucho rośnie.. rozstępy się pojawiają.. idzie :)
 

Podobne tematy

A
Odpowiedzi
75
Wyświetleń
13 tys
Do góry