reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Truskaweczka2017

Moderatorka
Dołączył(a)
11 Czerwiec 2016
Postów
4 509
Mam na imię Wiola. Mam 27 lat :) mieszkam na Mazurach. To moja 3 ciąża. Mam dwuletniego synka, który urodził się w październiku 2014 roku :) w sierpniu straciłam córeczkę w 18tc... Termin porodu wypada na 3 sierpnia 2017 :)
Zapraszam pozostałe sierpnióweczki do przedstawienia się ;)
 
reklama
Hej, ja dowiedzialam sie o ciazy jakies poltora tygodnia temu. Trzy dni temu potwierdzona przez bete : ) Mam nadzieje ze reszta badan rowniez wypadnie pozytywnie. Obecnie jestem w 6 tygodniu, i jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to powinnam urodzic na poczatku sierpnia : )
Mam na imie Rachel, lat 27, mieszkam w Izraelu z mezem, to bedzie nasze pierwsze dziecko.
 
Mam na imię Dorota, 34 lata. To moja druga ciąża. Mam 3 letniego synka. Mieszkamy w Leeuwarden w Holandii.
O ciąży dowiedziałam się w zeszły piątek, w urodziny mojego męża. Wcześniej testy wychodziły negatywnie, choć spodziewałam się otrzymać 2 kreseczki:szok:. No i się udało, do tego w pierwszym cyklu starań, przy hashimoto. Starania z testami owulacyjnymi.

Zainteresowania to glównie sport, w tym chodzi o czynne uprawianie, nie o oglądanie w tvo_O.
Chętnie usłyszę od innych sportowych maniaczek jak mają zamiar przeżyć aktywnie ciążę.
 
Mam 27lat w sumie 28 po nowym roku, mieszkam w okolicach Wrocławia woj.dolnośląskie, jestem mężatka prawie od 8 lat, po ślubie postanowiliśmy starać sie o dziecko, niestety w 13tyg poroniłam była to dla mnie wielka trauma,później trafiało die tak dwa kolejne razy w 8 tyg i 9tyg znów poroniłam,istny koszmar. Po czasie udało mi się i donosiłam ciążę,mam 5 letniego synka, jest dzięki Bogu zdrowy i śliczny,chyba wynagradza mi każdy ból,bo jest wdzięcznym dzieckiem,w ciazy z nim tez miałam komplikacje skończyło się cesarka. Teraz planowałam rodzeństwo starałam sie od czerwca po wyjściu wkładki i udało sie 7 grudnia idę na wizytę,bo gdy byłam 23 byla mala czarna plama, z bety wiem ,ze ciąża sie rozwijała. Strasznie sie boję mam nadzieję,ze to co zle co kiedys sie wydarzyło nie wroci i teraz bedzie dobrze. Trzymajcie kciuki
 
Witam!
Nazywam się Asia i mam 31 lat - w sumie zaraz na początku stycznia 32 [emoji21] Mam już 2kę dzieci - 5,5letniego Tymona i 3,5letnią Ninę. Mieszkamy od 2,5 roku w Niemczech i na razie nie zapowiada się na powrót. Pracuję na cały etat. Termin na 3.08.a 7.12.mam 1szą wizyte u ginekologa.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam!
Nazywam się Asia i mam 31 lat - w sumie zaraz na początku stycznia 32 [emoji21] Mam już 2kę dzieci - 5,5letniego Tymona i 3,5letnią Ninę. Mieszkamy od 2,5 roku w Niemczech i na razie nie zapowiada się na powrót. Pracuję na cały etat. Termin na 3.08.a 7.12.mam 1szą wizyte u ginekologa.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Mamy tego samego dnia wizytę ;)
 
Mam 24 lata i to moja pierwsza ciąża. W tej chwili pełna nadziei zaczynam 7 tydzień. :) Mieszkamy z mężem w Polsce. Udało nam się w trzecim cyklu starań (nie licząc jednego cyklu, gdzie przerwaliśmy ze względu na moje małe wątpliwości). Obecnie nie pracuję (ale pracowałam całkiem sporo, przez 3 lata od 20 roku życia) - tak wypadło, ale decyzja o dziecku podjęta mimo wszystko. Jeszcze do niedawna miałam pracę, staram się teraz przyzwyczaić do nowej sytuacji. Czasem się irytuję, myślę "co by było gdyby", ale mąż przypomina - najważniejsze, że będziemy rodzicami. I tak staram się myśleć :) Mąż na szczęście ma stałą i stabilną pracę, mamy też sporo oszczędności, które wspólnie zgromadziliśmy. A ja teraz... powinnam zacząć więcej gotować :D I bardzo chcę robić to coraz lepiej. Aha, studiuję w trybie IOS (czyli nie muszę jeździć na większość zajęć). To nie pozwoli mi się nudzić w czasie ciąży! ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny ! :) Mam 25 lat, jestem z Wrocławia. To będzie moje pierwsze dziecko ;) Obecnie jestem w połowie 6 tygodnia i po pierwszej wizycie u ginekologa gdzie po raz pierwszy widziałam pikające serduszko ;) Jestem kosmetologiem, ale na czas ciąży musiałam przerwać pracę z racji zagrażających zdrowiu dziecka warunków. Obecnie przesiaduje w domu, szukam dobrych duszyczek do pogadania i wspierania się wzajemnie ;)
 
Do góry