reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznanianki :)

reklama
Witam.
Mam na imię Ania i spodziewam się dzieciątka w marcu. Mieszkam na Grunwaldzie. Może zawiąze sie między nami poznaniankami więź sympatii. Pozdrawiam.:tak:

Mieszkam na Wojskowej a na Grunwaldzie od 5 lat :happy:

witam wszystkie nowe mamusie i zapraszam na WATEK GŁOWNY na rozmowy i dyskusje, a mamusie z grunwaldu to szczególnie bo mamy chyba dosyc blisko do siebie ...........................:tak: bo wojskowa to chyba boczna Marcelińskiej ......
 
no hej:-)

to i ja sie przedstawie.
Mam na imie Kasia, mam 22 latka i mieszkam w poznaniu od urodzenia. Dokladniej na piatkowie.
Moj facet-Maciej ma 29lat i od dwoch miesiecy cieszymy sie syniusiem-Adriankiem:)
Ostatnie 2 lata spedzilismy w UK, wczesniej mieszkalismy rowniez na grunwaldzie, widze tu sporo osob z tych rejonow;-)
Niedawno trafilam na to forum i widze ze bardzo tu ciekawie heh:-D

Pozdrawiam Was dziewczyny:-)
 
no hej:-)

to i ja sie przedstawie.
Mam na imie Kasia, mam 22 latka i mieszkam w poznaniu od urodzenia. Dokladniej na piatkowie.
Moj facet-Maciej ma 29lat i od dwoch miesiecy cieszymy sie syniusiem-Adriankiem:)
Ostatnie 2 lata spedzilismy w UK, wczesniej mieszkalismy rowniez na grunwaldzie, widze tu sporo osob z tych rejonow;-)
Niedawno trafilam na to forum i widze ze bardzo tu ciekawie heh:-D

Pozdrawiam Was dziewczyny:-)
Witam,witam

Ja mieszkalam na grunwaldzie przez 22 lata;-):-)
 
Witam
Mam nadzieje, że tatusiowie też się mogą tu odzywać ;). Mam na imię Marcin, mam 33 lata i jestem tata rocznej Natalki. Mieszkam w centrum Poznania. Zajmuję się fotografią. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy.
 
witam wszystkich:-)
jestem nowa na forum, mam na imię Marta , 26 lat ,mieszkam w Poznaniu od 7 lat - miło mi dołączyć na Wasze forum- obecnie jestem w 7 miesiącu ciązy:-)
Pozdrawiam Wszystkich :-)
 
witam.mam na imie iza i mieszkam w batorowie niedaleko przezmierowa, rocznik 85 :-) jestem w 21 tygodniu ciąży,jestem mężatką od 2 miesiecy...zodiakalny skorpion..
 
reklama
Do góry