reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznanianki :)

reklama
Witam :) ja też jestem Poznańską mamą.. obecnie mieszkam na Dębcu :) póki co panna.. ale za 2 tygodnie ślubuję :)
mam 2,5 letniego synka Gabrysia a drugi dzidziuś urodzi się 12 września :)
mam nadzieję że łatwo będzie się tu odnaleźć ;)
Witaj wsrod nas:tak::tak::tak:
Zagladaj do nas tak czest jak to mozliwe:-);-)
 
Witam:-)

Ja bardzo chętnie do Was dołączę jeśli mnie przyjmiecie:tak:Nie pamiętam tylko czy już nie przedstawiałam się :zawstydzona/y:( pamięć mi coś szwankuje;-)).
Mam na imię Kasia, mam synka Grzesia i męża Mariusza.W Poznaniu mieszkałam 9 lat a od roku mieszkam w Plewiskach. Małżeństwem jesteśmy 3 lata.
Udzielam się również na innych wątkach i tu w końcu odważyłam się zajrzeć:tak:
 
Witam ja również jestem poznanianką tyle że rodowitą:-D:-D:-D:-D:-D Oczekuję maleństwa, mieszkamy z mężem na winogradach, studiuję fizjoterapię ale na razie rok przerwy sobię robię :tak:Pozdrawiam wszytskie poznanianki
 
reklama
Do góry