reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznanianki :)

Kasia 28lat Stare Miasto. Mąż 30lat Konrad od 4 lat jesteśmy małżeństwem. Nasza dzidzia Iza ma niespełna roczek. Pozdrawiam :)
 
reklama
Gosiu to proszę dopisz i mnie :-)
Mam na imię Justyna, lat 28, mieszkam obecnie w Suchym Lesie, mężatką jestem od 2,5 roku (mąż Piotr), synek Hubert ma 22 miesiące. Mój znak zodiaku - Strzelec.
 
witam wszystkie nowe mamusie :tak::-D:tak: , tylko szkoda :no: że po przedstawieniu sie uciekłyście nam z Poznańskiego wątku, ZAPRASZAMY NA WĄTEK GŁÓWNY
 
Gosia- Flipera fotke moge dac ale ja to taka niefotogeniczna:p
a tak na powaznie to uwazam ze to fajny pomysł, tylko ja bym np. nie chciała zeby jakis OBCE osoby wchodzace na forum widziały jak wygladam, za duzo mogły by wiedzieć. .....ale w znanym gronie to jak najbardziej jestem na tak. moze ktoras z Was mijam na ulicy a o tym nie wiem:p
 
Witam :) ja też jestem Poznańską mamą.. obecnie mieszkam na Dębcu :) póki co panna.. ale za 2 tygodnie ślubuję :)
mam 2,5 letniego synka Gabrysia a drugi dzidziuś urodzi się 12 września :)
mam nadzieję że łatwo będzie się tu odnaleźć ;)
 
reklama
Do góry