reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznańska galeria zdjęć :)

reklama
Gosia, Kubala, zdjątka w rodzinnych wczasów są super .... jakie dzieciaczki zadowolone..... :tak::-D:tak:

mam nadzieję,że i nam uda się do wczasów, kupić nowy aparat to i ja będę mogła się pochwalić jakimiś zdjątkami ..... :szok:

Pinka, a z Ciebie też zdolna mamusia ....

Kacper małe.jpg
 
PINKA huśtaweczka bardzo fajna, no i sprawnie ją złozylas, zastanawiam się tylko czy Wiki nie jest juz na nią za duza, my mielismy podobną i juz dawno poszła w kąt, bo są one dostosowane dla dzieci do około 12-13 kg. musisz zobaczyc w instrukkcji, bo nam raz zdazyło się, ze hustawka pod cięzarem Kuby się wyhaczyła i o mało co młody by z nią spadł na ziemię, wtedy juz schowaliśmy sprzęt, bo okazał się nieuzyteczny i niebezpieczny, choc synek nie wazyl wtedy nawet 10 kg...to tak tylko piszę, ku przestrodze ;-)
 
NataK- kurcze no ta hustawka własanie jest do 13 kg a mała nawet 9 nie ma wiec mysle ze sie nic ne stanie ale dzieki za ostrzezenie dede patrzec:-) chciałam kupic jej do 20 kg no ale nigdzie nie znalazłam wiec kupimy w polandii jak bedziemy
 
Gosia_k23 sliczna huśtawka, a ja mam takie pytanko, czy macie ją w domku czy na dworze??? chetnie bym cos takiego malemu sprawiła, bo uwielbia się hustac, ale przy naszej irlandzkiej pogodzie, to same wiecie- za duzo na dworku się nie bawi :no:
ale ta pewnie wymaga jakiejs cięzszej konstrukcji z rur lub bali drewnianych tak??? więc pewnie futryna w drzwiach odpada?
 
my mamy w domu w futrynie później dam fotkę jakie mamy haki do tego

daje foty haka i bucików jakie sobie i Emilce kupiłam ;-)

i jeszcze fote jaki ma zaczep huśtawka można zamontować rurę i przełożyć przez nią :tak:
 
Ostatnia edycja:
Pokazuje wam moje arcydzieło :-D tylko się nie śmiejcie ale musiałam gdzieniegdzie namalować zwierzaki bo były plamy i przetarcia a całości mi się malować nie chciało:no: a dywanik jeszcze się podwija bo dopiero kupiliśmy no i jeszcze nie skończone mam
 
Gosia-przesliczny pokoik taki cieplutki super i dywanik bardzo mi sie podoba:tak::tak::-D:-Da mojemu podobaja sie panele heh lubi takie ciemne:-D:-D

adidaski tez ekstra;-)
 
reklama
Do góry