reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywne testy owulacyjne

Do┼é─ůczy┼é(a)
20 Wrzesień 2020
Post├│w
3
Rozwi─ůzania
0
Hej ­čśü w tym miesi─ůcu zacz─Öli┼Ťmy starac si─Ö o dziecko , wi─Öc kupi┼éam testy owulacyjne. Zacz─Ö┼éam je robi─ç w 9 dc. Kreska testow─ů wysz┼éa ciemniejsza ni┼╝ kontroln─ů. W 10 dc by┼éa ju┼╝ znacznie ciemniejsza i tak─ů sam─ů utrzyma┼éa si─Ö te┼╝ 11dc. W nast─Öpnych dniach kreski by┼éy ju┼╝ troch─Ö s┼éabsze A w 15 dc znowu pojawi┼éa si─Ö mocn─ů kreska testowa. Co to mo┼╝e oznacza─ç? Mo┼╝e mia┼é kto┼Ť podobnie??
16006227529735054893802773814281.jpg

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
2 Kwiecień 2019
Post├│w
11 990
Rozwi─ůzania
1
Hej w tym miesi─ůcu zacz─Öli┼Ťmy starac si─Ö o dziecko , wi─Öc kupi┼éam testy owulacyjne. Zacz─Ö┼éam je robi─ç w 9 dc. Kreska testow─ů wysz┼éa ciemniejsza ni┼╝ kontroln─ů. W 10 dc by┼éa ju┼╝ znacznie ciemniejsza i tak─ů sam─ů utrzyma┼éa si─Ö te┼╝ 11dc. W nast─Öpnych dniach kreski by┼éy ju┼╝ troch─Ö s┼éabsze A w 15 dc znowu pojawi┼éa si─Ö mocn─ů kreska testowa. Co to mo┼╝e oznacza─ç? Mo┼╝e mia┼é kto┼Ť podobnie?? Zobacz za┼é─ůcznik 1178645
Te wszystkie testy owu s─ů pozytywne. U nie kt├│rych kobiet si─Ö utrzymuje peak lh nawet ca┼éa druga faz─Ö cyklu i u ciebie mo┼╝e te┼╝ tak jest. A tak dla informacji ┼╝eby┼Ť wiedzia┼éa to testy owu si─Ö robi do pierwszego pozytywnego to taka informacja dla ciebie

naomi89

Do┼é─ůczy┼é(a)
20 Wrzesień 2020
Post├│w
301
Miasto
LAX
Rozwi─ůzania
0
Polecam aplikacje na telefon Premom :) wrzucasz tam zdjęcia testów i aplikacja analizuje, kiedy stężenie lh jest najwieksze. Test owulacyjny jest wtedy pozytywny, gdy druga kreska jest taka sama jak kontrolna, lub ciemniejsza. Ja testowałam dwa razy dziennie i znalazłam szczyt, wrzucę zdjęcie jak mi się uda.

Za┼é─ůczniki

jasani

Do┼é─ůczy┼é(a)
31 Styczeń 2017
Post├│w
4 040
Miasto
Wrocław
Rozwi─ůzania
24
A jak d┼éugie masz cykle? Bo dla mnie one te┼╝ wszystkie s─ů pozytywne. Zacznij je robi─ç zaraz po sko┼äczeniu krwawienia bo mo┼╝esz przegapi─ç owulacje.

naomi89

Do┼é─ůczy┼é(a)
20 Wrzesień 2020
Post├│w
301
Miasto
LAX
Rozwi─ůzania
0
Dziewczyny, testy owulacyjne s─ů pozytywne, gdzie druga kreska jest tak samo ciemna jak kontrolna, lub nawet ciemniejsza. To nie jest test ci─ů┼╝owy. Takie informacje s─ů na ka┼╝dym opakowaniu.

naomi89

Do┼é─ůczy┼é(a)
20 Wrzesień 2020
Post├│w
301
Miasto
LAX
Rozwi─ůzania
0
A jak d┼éugie masz cykle? Bo dla mnie one te┼╝ wszystkie s─ů pozytywne. Zacznij je robi─ç zaraz po sko┼äczeniu krwawienia bo mo┼╝esz przegapi─ç owulacje.
Nie trzeba robi─ç zaraz po krwawieniu, je┼Ťli cykl ma 28 dni- testy zaczynamy w dniu 12, je┼Ťli 30 dni- w 14 dniu, je┼Ťli 32- w dniu 16 itd. Oczywi┼Ťcie je┼Ťli chodzi o regularne cykle.

jasani

Do┼é─ůczy┼é(a)
31 Styczeń 2017
Post├│w
4 040
Miasto
Wrocław
Rozwi─ůzania
24
Nie trzeba robi─ç zaraz po krwawieniu, je┼Ťli cykl ma 28 dni- testy zaczynamy w dniu 12, je┼Ťli 30 dni- w 14 dniu, je┼Ťli 32- w dniu 16 itd. Oczywi┼Ťcie je┼Ťli chodzi o regularne cykle.
Tak, wiem, ┼╝e s─ů to testy owulacyjne. I jak dla mnie wszystkie s─ů pozytywne. Zawsze mo┼╝e by─ç jakie┼Ť przesuni─Öcie w cyklu, wi─Öc najpewniej zacz─ů─ç je robi─ç po krwawieniu. Jak wida─ç autorka pytania zacz─Ö┼éa robi─ç je za p├│┼║no.

naomi89

Do┼é─ůczy┼é(a)
20 Wrzesień 2020
Post├│w
301
Miasto
LAX
Rozwi─ůzania
0
Na moje oko szczyt by┼é w 15 dc u autorki. Ja zawsze czytam ulotki ka┼╝dego testu i jak do tej pory one u mnie si─Ö sprawdzaj─ů.

jasani

Do┼é─ůczy┼é(a)
31 Styczeń 2017
Post├│w
4 040
Miasto
Wrocław
Rozwi─ůzania
24
Na moje oko szczyt by┼é w 15 dc u autorki. Ja zawsze czytam ulotki ka┼╝dego testu i jak do tej pory one u mnie si─Ö sprawdzaj─ů.
Czytanie ulotki nie ma tu nic do rzeczy. Popatrz jeszcze raz na te testy i zauwa┼╝, ┼╝e na wszystkich kreska testowa jest taka sama albo i ciemniejsza od kontrolnej (dodam tylko, ┼╝e kreska po lewej to testowa a po prawej kontrolna bo mo┼╝e patrzy┼éa┼Ť odwrotnie).

reklama
Do┼é─ůczy┼é(a)
20 Wrzesień 2020
Post├│w
3
Rozwi─ůzania
0
Dzi─Öki wszystkim za odpowiedzi ­čśü mam nadziej─Ö ┼╝e nied┼éugo b─Öd─Ö ju┼╝ potrafi┼éa rozpoznac kiedy dochodzi do owulacji A narazie jeszcze si─Ö tego ucz─Ö ­čśü­čśü

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Agne91 Pozytywne testy owulacyjne przez kilka dni. Potrzebuj─Ö porady 2
Pola96 Czy te testy da pozytywne . Potrzebuj─Ö porady 8
R Pozytywne testy ci─ů┼╝owe a brak p─Öcherzyka ? Potrzebuj─Ö porady 7
N Pozytywne testy ci─ů┼╝owe, ujemna beta hcg Potrzebuj─Ö porady 26
Arlu┼Ť Witam was kochane do┼é─ůczam do grupy dwa pozytywne testy i troch─Ö obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
michellka Pozytywne testy, a teraz negatywne???? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 19
A Testy ci─ů┼╝owe pozytywne-wpadka Potrzebuj─Ö porady 10
P Pozytywne czy nie? Potrzebuj─Ö porady 9
O 3 pozytywne i 1 negatywny Potrzebuj─Ö porady 14
ramari ku pokrzepieniu :) nasze pozytywne wspomnienia z porod├│w Czerwcowe archiwum 15
andzia1987 w─ůtek bez marudzenia, czyli pozytywne aspekty bycia ci─Ö┼╝ar├│wk─ů :) Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 27
Emka2020 Testy negatywne, beta ujemna a usg ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 6
9 Testy owu potrzebuj─Ö porady Staramy si─Ö 16
D Testy Staramy si─Ö 28
Ksenia975 Pandemia, a testy na koronawirusa. Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 10
N Testy negatywane, brak okresu Potrzebuj─Ö porady 5
M Starania pocz─ůtki Staramy si─Ö 11
Domi9534 Testy Ci─ů┼╝a po poronieniu 17
karolina21325 Testy owulacyjne Staramy si─Ö 42
Keflptrey Niepewne testy, czy to mo┼╝e by─ç ci─ů┼╝a? Potrzebuj─Ö porady 9
M Pcos a testy owulacyjne Staramy si─Ö 3
M Testy cia┼╝owe Wrze┼Ťniowe mamy 2020 2
Mała.czarna Testy owu. Jakie wybrac? Potrzebuję porady 2
S Testy alergiczne u niemowlaka Potrzebuj─Ö porady 19
A Testy owulacyjne Staramy si─Ö 1
N 47 dzie┼ä cyklu, brak miesi─ůczki, testy negatywne Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 2
Majcia1007 Testy owulacyjne Potrzebuj─Ö porady 8
Leneczka12 Testy owulacyjne Potrzebuj─Ö porady 6
A Temperatura a testy owulacyjny. Nietypowa obserwacja Potrzebuj─Ö porady 21
M Negatywne testy ale dziwny okres Potrzebuj─Ö porady 2
Coobra98 Negatywne testy owulacyjne w ci─ů┼╝y Staramy si─Ö 4
Ania1602 Testy czy temperatura? Staramy si─Ö 6
J Testy Staramy si─Ö 1
M Testy negatywne - brak miesi─ůczki Potrzebuj─Ö porady 7
Madzia04071990 Testy owulacyjne- pomocy dziewczyny ­čÖł Staramy si─Ö 27
Justi1234 Testy owulacyjne Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 66
L Testy ci─ů┼╝owe z moczu i beta HCG z krwi Staramy si─Ö 3
Domi9534 Testy Staramy si─Ö 106
Kobieta87 14 dni brak @ testy negatywne Staramy si─Ö 42
Justi1234 Testy owulacyjne Staramy si─Ö 29
Domi9534 Testy Staramy si─Ö 28
Domi9534 Testy owulacyjne Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 29
aneta0151 Testy owulacyjne a temperatura Staramy si─Ö 14
M Testy owulacyjne Staramy si─Ö 16
IsabellaW Testy owulacyjne s─ů do kitu ! Staramy si─Ö 26
Madzia04071990 Testy... Staramy si─Ö 317
C Trzy testy... Staramy si─Ö 32
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy si─Ö 12
Pola96 mieszane uczucia testy owulacyjna Potrzebuj─Ö porady 6
M Czy testy si─Ö myl─ů? Potrzebuj─Ö porady 2