reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pozytywne testy

J

JagodAgatas

Gość
Przeczytałam już wszystkie możliwe tematy na ten temat. Ostatnia @ skończyła mi się na początku kwietnia. Przez kwiecień, współżyłam z mężem może 2 razy bez zabezpieczenia (byłam w delegacji) dodam że współżyjemy bez zabezpieczenia już 8 miesięcy. Powinnam @ dostać 24.04 niestety nic. Pierwszy test zrobiłam 29 dwie grube krechy. Dwa kolejne 30 i 1. Również dwie, z czego ten test 01/05 słabszy. Dzisiaj rano poszłam na betę i wyniki mam wieczorem. ALE czuję się okresowo, ostatnio okres trochę mi się „przesuwał” (dużo stresu, dużo pracy, nowa dieta KETO) do tego walczę z nawracającymi infekcjami. Do gina zapisałam się na 12 maja, ale nie daje mi to spokoju - brzuch mnie boli tak typowo okresowo, czuję „rwanie” w jajnikach i standardowo borykam się z infekcją - tak jak co miesiąc nasilają się przed okresem. Czy trzy testy mogą kłamać? Na zajście w ciążę składa się wiele wyników, czytałam że mogą to być torbiele. Nie wiem już co mam sama myśleć. Okresu jak nie było tak nie ma..
 
reklama
Bóle we wczesnej ciąży są jak te miesiączkowe. Beta da Ci odpowiedź, ale testy raczej by nie kłamały, jeżeli beta wyjdzie pozytywna powtórz w czwartek
 
reklama
Życie potrafi jednak zaskakiwać. Może tak właśnie miało być? Może jest to początek nowej drogi?
Może z mężem się ogarniecie i wszystko wróci na właściwe tory?
 

Podobne tematy

Do góry