reklama

Pozytywny i nehatywny test

annkow111

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj rano zrobiłam jeszcze jeden i była jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?

reklama

Kasiulek 77

Rozwiązania
1
A testy były tej samej firmy i czułości ?najlepsze co możesz zrobić to betę z krwi i powtórzyć za 2 dni czy jest przyrost

Frezja_1

Rozwiązania
2
Tak jak koleżanka radzi,zrób betę i sprawdź przyrost.ja jak dowiedziałam się o ciąży to robiłam testy codziennie i nie zawsze kreska ciemniala,czasem była jaśniejsza,czasem ciemniejsza w tych puerwszych dniach,mimo iż test ciagle tej samej firmy.czasen po prostu więcej wypiłam,czy robiłam siusiu.powodzenia

annkow111

Rozwiązania
0
Jakby była jaśniejsza może az tak bym nie panikowala, ale dzisiaj w ogóle jej nie było :(

reklama

annkow111

Rozwiązania
0
Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale gdy robiłam test strumieniowy nasiusialam przez przypadek na szybke pod która pokazują sie kreseczki a później odwróciłam dość gwałtownie test żeby to wylać

HoneyBee

Rozwiązania
0
Nie martw sie na zapas. Jezeli na poczatku wychodzily ci kreski, blade bo blade. Jest nadzieja. Jezeli jestes w ciazy to musialabys zaczac krwawic zeby hcg spadlo. Te testy nie sa idealne. Roznie dziewczyny robia i z cienia cienia kreski maja pozniej bobski. Na poczatku stezenie hcg jest trudniejsze do wykrycia do tych testow strumieniowych. Wie uzbroj sie w cierpliwosc i moze sprobuj jutro rano z porannego moczu

reklama