reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca, studia i mezowie ;)... Lubimy, czy nie?? Narzekania i zachwyty :)

Tez jak wrocilam do pracy to myslalam co robi Sarka, co zjadla, czy ma dobry humor itd., ale teraz po kilku mieisacach jest juz ok :tak:
No i zycze, zeby zlosc na mezusia Ci szybko przeszla :-) Cokolwiek sie nie stalo :-)
chyba kazda tk miała, ja dzwonilam co 10 minut do taty czy aby załozył małej skarpetki, czy dał pic ,czy dał jesc,czy nie płacze, czy sie nie uderzyla, czy sie nie smuci itp itd.... normalnie jakas "obsesja"
teraz juz mi przechodzi i sie nad wieloma rzeczami nie zastanawiam.M juz sie nauczył ze trzeba ewke czesto przewijac bo przez ten AZS szybko sie odparza no i kąpiel codzienna obowiazkowa.
No i andzela tez pomaga i sie z ewą wieczorami bawi takze przestałam sie schizowac i jest juz całkiem dobrze
 
reklama
Aga Tobie to dobrze, masz juz odchowana corke to pomaga. No i fajnie ze M sie tak sweitnie potrafi zajac Ewcia. Wszysko dobrze sie ulozylo, tylko Ty biedna w pracoholika sie zaminiasz.
 
Aga, super, ze Andzela jest taka pomocna :tak: Na pewno duzo Ci to daje. No i ze M. tak swietnie sobie radzi z Ewcia! Gratulacje! Wychowalas sobie rodzinke ;-):-)
 
wkleje wam artykul ktory uwazam za dobry, i znajduje w nim duzo racji. Jest troche dlugi ale warto poczytac, dotyczy tatusiow i ich rozumowania.

Tatu
 
reklama
Do góry